В багатьох статтях цього блога я згадую, що корисність та цікавість ваших публікацій (а також інтенсивність оновлення) є ключовими аспектами розвитку вашого проекту. Більше року назад, в одній із перших публікацій я вже писав, що корисність та активність – це дві найбільш важливі речі, без яких блогу буде дуже складно зростати.
Сьогодні ж я натрапив на ще одне підтвердження того факту, що саме корисність і цікавість ваших статей для користувача є найбільш важливим фактором, який вестиме ресурс до успіху. Дослідження, проведене ресурсом Ruder Finn Intent Index зосередилося на основних аспектах, які шукають люди в інтернеті. Нижче наведений скрін діаграми із цього сайту, але для людей, які розуміють англійську, я дуже рекомендую зайти на сам сайт, оскільки діаграма там інтерактивна і можна довідатися набагато більше інформації.
Як бачимо, дослідники виділяють сім основних причин, через які люди заходять в інтернет (і у кожній з них є свої підпункти: наприклад, причина „навчання” складається із самоосвіти, досліджень та підтримання проінформованості). Ось ці причини (зверху – найважливіші):
- навчання;
- розваги;
- соціалізація;
- самовираження;
- рекомендації;
- бізнес;
- покупки.
При цьому читачам мабуть буде цікаво дізнатися, що причина „вбити час” була названа 100% респондентів. Тобто кожен, хто брав участь у дослідженні, хоча б інколи заходить в інтернет тільки заради того, щоб вбити час. Втім, ця причина не зуміла „витягнути” свою категорію (розваги) на перше місце.
Зверніть увагу, що найбільша кількість людей (майже 90%) заходить в інтернет для того, щоб навчатися. А на другому місці (близько 80%) знаходяться розваги.
Вдало використовуючи кожен з цих факторів сам по собі ви вже зумієте досягнути хороших показників приросту відвідувачів. Якщо ж вам вдасться їх об’єднати (статті будуть не лише корисними (функція навчання), але й цікавими (функція розваг), тоді досягнути успішності буде набагато простіше.
Варто згадувати про це час від часу, коли ми пишемо чергову публікацію в блог? А ще можете користуватися чудовим переліком 13 запитань, які варто задати собі, перш ніж розмістити публікацію у блозі.
За підтримки:
Вы так активно работали с блогом, что совсем забыли кормить своего домашнего питомца? Не беда! Ветеринарная клиника вам поможет!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)