• Є така чудова річ, як OpenID. Вона вирішує всі проблеми! На всіх нормальних блоґах і у всіх нормальних блоґґерів він є, так в чому проблема?

 • Тобто якщо в когось нема опенайді то він ненормальний?

 • Я вважаю, що так. Людина, що не оцінила таку зручність, не може бути нормальною. Але на особистості прошу не переводити, я цього не люблю.

 • У мене на жодному блозі нема OpenID і не вважаю це великою проблемою – головне аби були статті, які люди захочуть коментувати 🙂

 • Тут не про те йде мова. Є блоґи, в яких коментування доступно лише по OpenID. Я вважаю це найкращим виходом – спам не пролізе, а живій людині не треба реєструватися і буде підтвердження, що це дійсно людина 🙂

 • Не виористовую реєстрації. Навіщо? Коментувати можна і без реєстрації.

 • На справді, часом реєстрація є потрібною, скажімо, зареєстрований користувач може писати у блог або отримати якісь певні перевеги, на кшталт: переглядати закриті пости чи завантажити якісь файли. Тому, дійсно, найкраще вирішення такої проблеми це OpenID. Хоче, як це не сумно, більшість українських інтернет юзерів про таке ніколи не чули.

 • bodyk, а головне – і не хочуть чути. Не хочуть витрачати час на налаштування блоґу для роботи з ОпенІД (а це – встановити один плаґін, 2 хвилини роботи) і на заведення собі ОпенІД у вигляді домена свого блоґу (прочитати мануал і все організувати згідно нього – 3 хвилини). 5 хвилин Народ лінивий просто. Я з часом теж організую коментування лише за допомогою ОпенІД. Спаму нуль + автентика користувача. Все просто!

 • Абсолютно із тобою погоджуюсь, окрім того, зараз фейсбук можна використовувати як опен айді, а у нас людей досить багато там сидить, що мало б спростити процедуру.

 • Мені дуже подобається мануал MrGALL-a по OpenID, там ще є інструкція, як зробити домен свого блоґу як OpenID, рекомендую всім.

 • masterpiecer, у мене з OpenID якось не склалося. Доводилося пробувати коментувати на кількох блогах, де він встановлений. На частині з них мені це так і не вдалося зробити, хоча маю кілька OpenID (користуюся здебільшого ЖЖ-шним). Тому у мене склалося враження, що ця технологія радше не спрощує, а навпаки – ускладнює життя користувачеві.

  Зі спамом у мене непогано справляється акісмет. А те, що таки пролазить через його редути, мені не так вже й складно видалити вручну.

  Хоча з OpenID треба ще порозбиратися. Може не так все й погано. Просто якщо я, людина, яка розуміється на блогах, так і не змогла залишити коментар на деяких щоденниках (через глюки чи ще щось – без різниці). То що вже говорити про рядових користувачів та відвідувачів. Не хотілося б, щоб OpenID став на перешкоді коментування. А чомусь у мене складається враження, що так воно і буде. Принаймні поки що…

 • jarofed, за всю історію користування OpenID (це приблизно 3 роки) в мене при авторизації виникли проблеми лише двічі (ще й на одному і тому ж сайті), а в мене на сйті проблеми у користувача були лише одного разу. Тому раз на раз не приходиться. Вся справа в надійності, певно. Я особисто рекомендую myopenid.com , це найнадійніший з провйдерів у моїй практиці, ще й добре прив’язується до домена.

 • не проти реєстрації.
  просто вона потрібна лише в певних випадках, якщо співпраця з сайтом переходить на рівень – входжу в ядро і буду сидіти на сайті щодня…

  якщо ж потрібно написати “пєрванах” – тоді взагалі крім капчі з восьмидесяти символів в різних кодуваннях від користувача вимагати нічого не потрібно.

 • garryson

  люди в мене така фігня: зробив постійні посилання у вигляді “%postname%” , тобто імя посту зразу після сайту. Тепер в мене помилка завжди 404 вибиває коли я нажимаю на постійний лінк, бо відображається він неправильно, а так: “www.site.com/Назва_замітки_укр_мовою”, плагін укрТуЛат не допомає скажіть шо робити будь ласка!

 • garryson, це, звісно, не зовсім в тему до даного посту, та все ж… Більш детально про налаштування постійних посилань я писав у однойменній статті. Подивіться, можливо щось стане Вам у нагоді.

  На перший погляд здається, що Ви все робите правильно. Проблема може бути у тому, що посилання на старі статті не хочуть перекодовуватися. Перевірте, чи створюються нормальні (латинізовані) посилання при створенні нових статтей. Якщо так, значить проблема саме в старих статтях. Тут я бачу тільки два виходи: перший – це вручну переписати посилання на старі статті (підходить, якщо їх не дуже багато). Другий – переписати автоматом (на жаль тут не можу дати поради, як це зробити, бо самому ніколи не доводилося таким займатися).

  А взагалі про структуру посилань краще думати відразу після створення блога. Будь-яка її зміна пізніше – це додатковий головний біль.

 • Про OpenID дізнався недавно. Спочатку вікористовував сторонній сервер, а з часом встановив плагін на блог і все! Також на блозі додав у форму коментування поле OpenID.
  Думаю, що система OpenID набагато зручніша за введення логіну і паролю як для юзера, так і для веб розробника. Для останнього всі проблеми з авторизацією користувача лягають на плечі сервера, де знаходиться введений OpenID.
  Реєстрація на блогах – лишнє. Для коментування досить введення логіну і e-mail та доброго спам фільтру.

 • У мене власний опенІД, ще не підводив, як і коментування з автентифікацією по опенІД. Якщо щось не так піде — маю ще 2 закордонних.

  У мене акаунт в ЖЖ зареганий по опенІД, всюди де є можливість регаюся використовуючи опенІД.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.