• Few good points here. Yes, writing in “professional style” is rather a bad habit for bloger or podcaster. Because majority of Ukrainian old school media professionals are simple borring and depressive. Try to express it in your own way. Good example would be this blog and… many other in fact. Usually most borring for reading blogs are made by… media professionals, pro journalists 🙂

 • 1. Звичайно, якщо блоґер пише нецікаво і його блоґ не містить корисного матеріалу, то навряд чи якісь гроші допоможуть. Хіба що він чи вона найме людину, що дійсно робить це цікаво;

  2. Ну, це очевидно. Знаю по собі 🙂 ;

  3. Так, це взагалі божевільна ідея;

  4. За умови, що є конкуренція.

 • типово – цей блог є порушенням всіх правил викладених у ньому.

 • none-smilodon, з усією повагою, такі твердження потрібно доводити! 🙂 Погоджуся лише, що іноді порушую друге правило: “менше – краще”, але я працюю над тим, щоб викладати думки більш лаконічно. Хотів би дізнатися, де ти знайшов у цьому блозі платний контент? чи яким чином доступ до інформації ускладнений? і т. п.

 • Хотів би дізнатися, де ти знайшов у цьому блозі платний контент?

  Мені пошукати в цьому блогу шоладемізацію? Знайду ж.

  чи яким чином доступ до інформації ускладнений?

  Перехід на цю сторінку з головної, відбувається по кліку на лінк “Читати далі про те, що блоги роблять краще, ніж традиційні медіа…”.

 • Не потрібно підміняти поняття. Монетизація і платний контент – це різні речі. Скільки ти заплатив за те, щоб прочитати цю статтю? Нуль!.. Все інше жодного стосунку до платного контенту не має.

  Що стосується лінків “читати далі”, то хотів би я побачити, як відвідувачі прокручуватимуть “простирадла” статей, намагаючись відшукати те, що їм необхідно. Тобто незручним є якраз повне виведення статей на головній сторінці блога.

  Інша справа – рідер. Там контент повинен бути повним, оскільки у відвідувача завжди є можливість за власним бажанням згорнути його до вигляду заголовків.

 • Так, закиди безпідставні.

 • В принципі я заплатив з власної кишені за трафік, включно з рекламним. Можливо це і підміна, але й не така і велика.

  Щодо more, то це можна вважати додатковою перешкодою щодо доступу до контенту (зайвий клік). Сподіваюсь з цим питань немає?

 • В такому разі в Інтернеті немає нічого безкоштовного взагалі (навіть якщо ти потрапив на сайт з порожньою сторінкою)


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.