• Так, інколи блоґер інвестує багато часу, або зібрати до купи унікальний вміст для свого посту. І в тому, що він матиме певну компенсацію за це, я поганого нічого не бачу.

 • Мені видаєтсья, що правильним шляхом є ведення блогу як хоббі. Із часом, автор стає більш професійним, оточує себе лояльними читачами і аж тоді уже починає задумуватись про монетизацію (саме так як написав jarofed). Коли ж все відбувається у зворотньому порядку – велике бажання заробити гроші, далі створення блогу і аж у самому кінці читачі – це, на мою думку, не зовсім коректний та дуже часто провальний підхід до справи.

 • Я б розставиви акценти інакше. Сплоги, блоги з краденим контентом відразу у смітник, тому, що вони руйнують ринок на якому сидять, є суто антисоціальними і, в принципі, мали б бути поза законом. Принаймні, поза цеховими рамками. Вони взагалі НЕ МОЖУТЬ називатися блогами.

  Далі про власне блоги. Так от, блог створений для заробляння грошей, тобто з 100% професійним підходом може бути набагато цікавішим блога “створеного для читача”, тобто любительського або соціального блогу. Зісно, багато залежить від особистості автора, від його соціальної жертовності, часу і навичок витрачених на блог, тощо. Але професійний блог він орієнтований на якісний контент, а значить автор незалежно від особистих якостей буде турбуватися про якість контенту.

 • Як завжди маємо палку з двома кінцями 🙂 Дискусія вічна. Тема не закінчиться ніколи 🙂

 • Станіславе, щодо професійних блогів, які орієнтовані на прибуток, але при цьому досягають його створенням цінності для користувача, повністю згоден.

  Відомий Американський економіст, лауреат Нобелівської премії Мілтон Фрідман колись говорив: “Єдина соціальна відповідальність бізнесу полягає у підвищенні власних прибутків”. І говорив він це зовсім не через жадібність до грошей. У здоровому суспільстві створення цінності (не залежно від того, контент це, послуга, чи матеріальний продукт) завжди супроводжується віддачею у вигляді прибутку. І, в принципі, бажання підприємця заробити є не просто “нормальним”, а абсолютно природнім і навіть обов’язковим наслідком будь-якого створення цінності.

  Якщо проектувати це на сферу блогінгу, то тут авторам головне зрозуміти, що їхня праця також повинна бути корисною для користувача (за умови, що вони розглядають свій блог, як джерело прибутку). У іншому разі (це якраз випадок зі сплогами та блогами з краденим контентом) йдеться про банальне паразитування – тобто отримання грошей без створення цінності. Такі люди знаходять “діри” у системі і наживаються на ній, при цьому не пропонуючи абсолютно нічого навзаєм!

 • 2 bodyk
  Мушу погодитись з вашою думкою 🙂

  2 jarofed
  Цікава цитата! Треба занотувати для майбутнього…. 🙂

 • Pingback: 7 навичок успішного блогера | Українська блогосфера()

 • Pingback: Стаття для блогера | Боживу()

 • Pingback: Успішний блогер любить створювати контент | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.