• Ну, кто-то же должен получить свое с войны коммерческих SEO-бюджетов 🙂 Пусть лучше это будет честный блоггер, чем клепальщик сателлитов.

 • В мене залишилась одна Сапа, але і її планую зняти бо вона приносить сущі копійки, ні про які 100-200 доларів не може бути мови.

 • Гугл Адсенс почав кволо “виходити з кризи”, бо минулого року восени було більше доляра з кожної тисячі “контактів”, а зараз оце за останній місяць “підросло” аж з 25 центів до 27. Дєнєг нєт! (к) Але трішечки усе одно є… Цікаво, чи хтось зараз витрачає справжні гроші на САПУ/КСАПУ?

 • ЗИ: а ще наш регіон чомусь вирішили перевести на “обрахунок” у євро: ми тепер типу не третя країна світу, а типу справжні європейці – принаймні, за думкою Гугла. 🙂

 • >> Цікаво, чи хтось зараз витрачає справжні гроші на САПУ/КСАПУ?

  У сапах/ксапах прибуток також упав. Щонайменше – в чотири рази. Хоча у моєму випадку це пов’язано не лише з кризою, але й з падінням пузомірок. А сапа ще й перевела будь-які розрахунки з вебмайстрами на рублі. Так що я тепер, можна сказати, отримую гроші з блога у двох валютах…, а поставлю AdSense – буду отримувати в трьох… 🙂

 • Якщо дві валюти – долари за КСАПУ і рублі за САПУ, то АдСенс у євро тільки “обраховує” – виплачувати по чеку як я правильно зрозумів буде у тих самих доларах. Так що три валюти навряд чи вийде – хіба що емігрувати у якусь нормальну країну, у якій Гугл використовує нормальні електронні перекази у місцевій валюті… Дуже рекомендую! 😉

 • Pingback: Продаж покликів: яке його майбутнє? | Дохід у Мереживі()

 • «Продажні посилання, розміщені на сайті, псують враження відвідувачів і можуть стати причиною відтоку читачів з ресурсу.»

  Псують, якщо контрастують з самим сайтом (відрізняються мовою, тематикою та ін.). Це той же банер чи адсенс, хоч і в вигляді простого тексту.

 • Чим, скажімо, банер, який знаходиться у верхній шапці, псує цей сайт? Яким чином він заважає відвідувачам?

  Є всього два випадки, в яких реклама може псувати сайт:
  1. Вона заважає сприймати контент (попапи, спливаючі банери, “почекайте 20 секунд і подивіться рекламу, поки ми дозволимо зайти вам на сайт” і т.п.)
  2. Вона замаскована таким чином, що читач навіть не здогадується, що клікає на рекламу (таке іноді роблять з адсенсом, роблячи його схожим на меню сайту).

  Якщо ж реклама не заважає сприймати контент і не є прихованою (зливається з основним текстом так, що не можливо зрозуміти, що це реклама) – тоді все нормально.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.