• Ярослав, чи зменшився дохід з блогу порівняно з тогорічними цифрами?

 • 🙂 Думаєш, це стало причиною написання даної статті? 😉 Так, доволі суттєво зменшився…

 • Станіслав

  Я поки що не бачить лише пару проф. блогів, які за цінністю інформації можуть стати основним місцем роботи. 99.9% проф. блогів – підтримка оффлайн бізнеса. Виключення Даррел Роуз і ще пару.

 • …при тому десять блогiв – зможуть 🙂

 • Станіславе, про це й мова. По-справжньому прибутковою може бути перша сотня блогів Technorati і деякі найбільш якісні тематичні спеціалізовані блоги. Втім, у блогінгу як явища, є безліч інших переваг, заради яких варто ним займатися.

  Dofollowblog, десять СПЛОГІВ, ви хотіли сказати… 😉 Тому що не уявляю, як одна людина може на якісному рівні вести 10 блогів. У мене три, і два з них оновлюються у кращому разі щотижня (якщо не щомісяця).

 • Pingback: Життя на заробіток від блога | Персональна сторінка - podarok | uk()

 • Абсолютна більшість блогів у світі – неприбуткові. –
  тру, абсолютна більшість блогів в світі – персональні блоги.
  По суті, все сказане можна віднести до любої сфери бізнесу. Де від людини потрібні деякі якості, які, умм, звичайному офісному планктону не властиві. Але в блогах бабки є, потрібен тільки правильний підхід, правильна ніша, розкрутка, мінімальні навики копірайтингу, якщо їх немає – аутсорсити написання статей. Ну а загалом, гасло статі “В блогах денег нет!” смахує на стандартне “В дорах денег нет!” ) Що є ахінея рідкісна. @Станіслав і @Автор блогу, о майн гад, не бачили прибуткових блогів?) ви жартуєте? Та в любій ніші є тисячі прибуткових блогів! CPA, affiliate marketing рулять) Методів добуття трафу також немеряно, загнав траф – конвертнув – профіт. Що за нитьйо. Ну і понятне дело, тре працювати.

 • CheStyle, все залежить від підходу до монетизації. Якщо блог (а краще 10 або 100 блогів) поставити в один ряд із “дорами” і єдиною його функцією зробити “заробляння бабла” – тоді, можливо, вдасться “отримати профіт”. Тут йдеться не про такі, з дозволу сказати, “блоги”.

 • Про сплоги мова не йде. То зовсім інше і все далеко не так просто, як здається 😉 Банальний приклад: Людина любить, припустим, собак 🙂 Заводить блог, пише статті, не тупу фігню типу “Мій бобік сьогодні нагаділ на газоні”, а хороші, цінні статі, розбавлені “джинсою” і СРА і Аффіліейт статтями. Наганяє туди траф, любими доступними способами, якшо СРА і Аффліейт статті написані добре – Профіт. До Рунету (хоча, в якійсь мірі й до Рунету відноситься) й Уанету (який ледве дихає й так) це, звичайно не відноситься. По суті все впирається в трафф. Без затрат розкрутити блог тєжко.
  Ви про такі блоги говорите? 😉

 • Я говорю про УАнет, переважно.

 • Блог, який заробляє на контекстній рекламі та продужу ссилок багато грошей не дає. Але реально не тратячи багато часу мати 200-700 грн в місяць.
  Значно більше блог дає користі як інструмент для продаж. Для прикладу ссилка на мій блог http://paschenko.org.ua.
  На ньому 100-200 грн з всяких систем, левова частка то гуглівська реклама. А от продає блог в офлайні на суми в рази – десятки разів більше.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.