• Про “комплексь меншовартості” в УкрНеті автор написав вірно. І написав він про лише маленьку частину великої проблеми. Українські проекти вбиваються також дезорієнтованими і лінивими споживачами, які шукають виключно по рос. словам, яким немає різниці в якому домені проект і т.п. Хоча і Інтернет спільнота в Україні мало чого зробила, щоб будувати собі свій зручний кластер Мережі. Найперше Інтернет спільнота… автор правий.

  Усміхнула стаття про альтернативу Скайпу написана на укр. домені. Як відомо це в Росії Скайп заборонений, в Україні, як і в більшосі цивілізованих країн ні. Не актуально. Краще якості ніж у Скайпа я не зустрічав.

 • Інтернетесса

  http://ruformator.ru/news/article059AE/default.asp
  оригінал тексту про скайп-альтернативи

  не думала, що ви посилаєтеся на копіпастерів.

 • Надіє, додав посилання на оригінал.

  Копіпаст – це все-таки занадто різко у даному випадку. Все-таки, переклад. І схоже, автор також додав посилання на джерело 🙂 Але якби я був уважнішим з самого початку і побачив, що стаття не оригінальна, то навряд чи вона з’явилася у цьому записі.

 • Інтернетесса

  додав. після того, як я прибл. в 5 коментарях йому доводила, що я автор того тексту. коментарі, як бачиш, видалені.

 • Шкода… я так сподівався, що знайшов ще один якісний український блог :((( На жаль, виявити оригінальність статті вдається далеко не завжди. Ще раз виправив пост. Думаю, тепер він виглядає дещо справедливіше.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.