• Стосовно поїздити по 20 клубах, Ярославе, розсмішив, анонімайзери і проксі ніхто не відміняв.

  Стосовно правил, сам грішив, бо не уважно читав, але можливо це сигнал, що ті правила потрібно подавати якось по іншому.

  Чесно скажу, хоч я на бубу і зареєструвався, але відвідини розділу БУБА, лишають лише негативні емоції. Думаю Вебстар в тому плані якісно зручніший і наступного разу варто подумати про юзабіліті.

  Це лише конструктивна критика

 • Dyak, а в чому саме полягає незручність структури? Мені навпаки така організація розділу здається дуже логічною і надзвичайно зручною. Хоча, звісно ж, я можу бути дещо суб’єктивним, оскільки доводиться багато працювати з цим розділом та й сам сайт я вивчив майже як свої п’ять пальців.

  Щодо обмежень по IP – зрозуміла річ, що все-рівно знайдуться методи накрутки і можливо – хтось ними навіть спробує скористатися (принаймні, це буде зробити набагато складніше, ніж минулого разу). А які якісні методи захисту від накруток Ви ще могли б порадити? Якщо не IP, то що?

  І до речі, саме для вбереження від накруток остаточне рішення по переможцях приймає спеціально запрошене журі, яке вибиратиме найкращий блог із п’яти, які набрали найбільше голосів. Так що обманом потрапити в переможці буде неможливо.

 • стосовно ІР тут важко щось порадити. Все рівно результати мають переглядати журі.

  А сосовно юзабілі, коли дивишся в номінацію а там 7 сторінок вправо, то зразу хочеться йти звідти. Для чого такі великі букви, відступи і т.д. мені виглядє як якесь невдале наслідування Лєбєдєва. ну це моє імхо.

  Те що ви робите це чудово, просто на мою думку є деякі нюанси, які можна врахувати наступного року.

 • а я дійсно проглянув вже всі блоги в номінаціях Тематичний блог(Можливо сьогодні засяду за більш спамоподібний Персональний…)…

  Навіть кілька з них додав до рідера у відповідні розділи…
  Можливо, продовжуючи традицію минулого року і напишу про тих кілька, на які варто все ж глянути…

  А загалом – успіху всім учасникам…

  Система накруток – можлива, але чесно кажучи про неї я наразі не знаю, хоч і пробував вже на міцність…

  Єдиний варіант – нагенерувати безліч електронних адрес…
  Успіху звісно тому, хто це зробить, але мені наприклад приємно бачити тих 3 голоси, які наразі за мене свідомо віддали троє моїх прибічників…

 • 2Dyak
  Вибач, але мене останнім часом харить Українська натура…

  А сосовно юзабілі, коли дивишся в номінацію а там 7 сторінок вправо, то зразу хочеться йти звідти. Для чого такі великі букви, відступи і т.д. мені виглядє як якесь невдале наслідування Лєбєдєва. ну це моє імхо.

  Для таких імхо існують форми контакту творців кожного сайту.. Туди і пиши, замість того, щоб гадити сторінки кириличного інтернету.

 • Я взагаліто просто відповів на питання Ярослава, якщо йому мої коментарі не подобаються, нехай зітре, і я прекрасно це зрозумію.

  А при чім тут українська натура?

 • Андрію, не сердся 🙂 Я ж сам запитав про юзабіліті! 🙂

  Dyak, зараз у категоріях вже діє сортування по даті реєстрації і по кількості відданих голосів, так що можна легко відшукати себе і оцінити свій рейтинг по відношенню до інших блогів. Щодо пошуку по блогах – думаю, це можна буде впровадити наступного року. Хоча взагалі – ідея непогана.

 • сорі…
  був злий…

 • Було б звичайно круто, якби сайт щкрім коржиків і ір визначав конфігурацію ПК і на основі цього рахував хто проголосував. Тоді б надзвичайно важко було б робити накрутку

 • Вибачаюсь за офтоп, але на моєму блозі http://konyk.org.ua/ у віджеті теги з правого боку, якщи натиснути на тег, то не виводяться усі статі цього тегу. Підкажіть, як можна виправити проблемку?!?!

 • Вибачаюсь, але вже все працює.

 • Тоді давайте правила із конкурсу перенесемо в оффлайн. Якщо за Динамо Київ вболіває більш ніж 50 відсотків китайців, то ця футблоьна команда належить китайцям, якщо наш чорнозем бажають маті більш ниіж 50 відсотків фермерів Америки, то ця земля їхня, Якщо наших людей, як заробітчан, використовують на некваліфікованих роботах більш ніж 50 відсотків, то ми є тупі і їхні раби.
  Цеж треба було придумати такі правила!? І в чію голову таке могло влізти?
  Якщо конкурс блогері (блогів) України, то вони повинні бути виключно українські. А що до мови, то у нас населення інтернаціональне, але державна мова є українська, то нехай будуть ласкаві та вчать українську мову.
  В Америці зібрався бомонд усього світу, але їхню державну мову чомусь всі вчать і поважають.
  Хочуть вести блоги на іншій мові, нехай створюють свою спільноту, ніхто національним меншинам це не забороняє, хай беруть приклад з інших цивілізованних країн. А то звикли під когось лягати, а потім потилиці чухаєм.
  Є держава, є деожавна мова і цим все сказано.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.