• Микола

  шось не схоже на тебе..
  якісь неостанні люди обговорюють – але вперше чую таке:)
  як на мене – чергова липа, на цю сферу не варто взагалі зважати.

 • Ну у мене інтерес до цієї події вимірюється виключно одним фактором – методами її просування. Бо те, що роблять, наприклад, кандидати в президенти (це я про їх використання інструментів Web 2.0) – взагалі ні в які рамки не лізе. А тут, якраз за рахунок участі “неостанніх” людей, може вийти доволі цікава кампанія. Цікава як кейс (case), приклад того, як потрібно працювати в інтернеті. Саме тому я і звернув на неї увагу.

  А якщо їм вдасться хоча б на 10% досягнути поставлених цілей – то це буде взагалі прекрасно. Хоча погоджуюся з тобою, зневіра суспільства в цілому та більшості людей зокрема щодо таких проектів дуже сильна.

 • Микола

  Ярославе… це не зневіра суспільства у подібних проектах дуже сильна… це я тобі просто якось поясню звідки такі проекти беруться і яка їх мета:)
  старий, їх однозначно шо не варто піарити в будь-якій формі – просто виходить, шо ти комусь підіграєш, цілей кого навіть близько не знаєш.
  бачу у списку громадських організацій КВУ і ще кілька – .. короче, то окрема тема для розмови.

 • Pingback: Яким повинен бути „новий громадянин” | Блог Ярослава Федорака()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.