П’ятниця, друзі. І перший за останній місяць випуск рубрики „3+2+1” на „Українській блогосфері”
3
- Скільки коштує сайт? Стаття з нового україномовного блога Дениса Суділковського. Тут знайдемо методики оцінки сайту відповідно до різних моделей та підходів. Наприкінці статті Денис робить доволі логічний висновок: „На питання «Скільки витратити на сайт?» є лише одна правильна відповідь — значно менше, ніж він принесе.” Сам же блог, хоча у ньому поки що опубліковано лише дві статті, виглядає дуже перспективно. Тому побажаємо успіхів і швидкого розвитку цьому ресурсові. Принаймні, у моєму рідері він прописався серйозно і, сподіваюся, надовго.
- 10 найгірших юзабіліті проблем, яких треба уникати. Сергій Пішковцій як завжди радує нас чудовими підбірками на різну тематику. Цього разу він ділиться проблемами юзабіліті (чи, попросту кажучи, зручності для користувачів) на сайтах. Більшість із них виглядають надзвичайно доречними, тому, якщо ви маєте власний інтернет-ресурс, є сенс звернути увагу на застереження та перевірити, чи не зловживаєте ви терпінням своїх користувачів.
- Кидалово від Marketing Media Review. Стаття дуже яскраво ілюструє, чому ігнорування „простого користувача” у епоху Web 2.0 – це річ абсолютно недопустима, а також показує всю силу соціальних інструментів. Як Андрій зумів добитися справедливості від Marketing Media Review, застосувавши власний блог та профілі у соціальних мережах. Ну і звісно ж – вірусний ефект!
+2
- Are you a Writer or A Person Who Writes? Можна писати і не бути письменником. Більшість блогерів належать якраз до цього розряду. Надихаюча стаття від Мейва Меддокса, автора блога Daily Writing Tips.
- Trouble Explaining What You Do For a Living? Well, It Is a Good Sign! Ще одна надихаюча стаття з несподіваними висновками. Якщо ви легко можете пояснити середньостатистичній людині, чим заробляєте собі на життя, то, можливо, займаєтесь чимось банальним? Звісно ж – у статті йдеться про блогінг.
+1
- Как заработать в Твиттере? Стратегия, тактика и полная инструкция. Стаття Богдана ака Profit Hunter про стратегію роботи з Twitter-ом. Одна з найдетальніших та найповніших статей про цей сервіс, яка включає в тому числі й методи монетизації.
До рубрики „3+2+1” у категорію російських статей (хоча насправді Богдан живе і працює в Україні і повинен був би потрапляти до категорії українських статей) цей пост потрапив з двох причин: по-перше стаття дійсно дуже якісна і повністю заслужила на місце в рубриці; а по-друге я чесно більше години намагався знайти цікаву російську статтю, яка б підходила за тематикою. Це мені так і не вдалося. Так що потрібно поповнювати рідер. Може порадите якісь дійсно якісні російські блоги, близькі за тематикою до „Української блогосфери”? Буду дуже вдячний!
Хочете потрапити до наступної статті у рубриці 3+2+1? Тоді не лінуйтеся – пишіть щось цікаве!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)