• Щойно на watcher.com.ua прочитав про топ-10 запитів на Гуглі з України. Шокуюче, жодного україномовного запиту у топі і повно суто російських трендів. Ні про який Укрнет поки не йдеться. Можна говорити про український федеральний округ Рунету. Єдине на що здатен Укрнет це “скачать порно” і залогиниться на однокласниках,.. ну можливо ще виступити проти закону, який їм такі свободи забороняє.

 • Микола

  ще 28.03.08 (http://380971958410.org.ua/legalizatsiya-internet-zarobitku-abo-detinizatsiya-monetizatsiyi-internet-aktivnosti/ ) я піднімав цю тему – але тоді це було нікому не цікаво.
  час настав – тепер стало цікаво, але тепер уже я не бачу в тому ніякої цікавості: жодних непорозумінь чи проблем чи ще чогось заради чого варто збиратися у кемп я вже не бачу.
  як на мене – то наразі із законодавством усе зрозуміло, усе легко легалізується, і т.д. і т.п.

 • 2Микола
  Якраз те, що тобі немає цікавості – це значить, що ти як спеціаліст, можеш поділитись досвідом. Приїжай на кемп – буде що послухати і поспілкуватись. А якщо є знайомі юристи – запрошуй.

 • Микола

  ну шо значить поділитися?
  список доповідей уже визначено, ніхто мене в такій якості не запросить;
  а “в кулуарах” якщо і ділиться хтось із кимось – то у вузькому колі, на усіх тусовках так.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.