• Dyak

  Колись, коли я е мав свого сайту, я натрапив на сайтик одного чувачка, де розповідалось, як він подорожує. Його розповіді дже допомогли мені, я багато чого почерпнув, і навіть здійснив одну подорож подібну на його.

  Після того я подумав, що я теж трохи мандрівник, в основному вело, і можливо мої розповіді когось надихнуть, допоможуть, і покажуть як можна непогано провести вільний час з родиною, друзями, самому.

  Про заробіток тоді не думав, ба я навіть не знав що хтось на блогах заробляє. Хоч в мене і висить зараз едсенс, він не покриває навіть оплати за домен на рік, та і зрештою я і далі не думаю про заробіток на блозі. Той самий едсенс повісив лише з цікавості.

  Просто ділюся тим, що мені подобається. І можливо комусь це поможе колись так само як і мені.

 • Одна з причин, чому мені потрібен блог – це мати другу/третю/… сторону життя, про яку майже ніхто не знає. Ні друзі, ні сім’я. Сторону життя, в якій я почуваюсь, як риба у воді. Де я маю свої успіхи, що не залежать ні від кого, окрім мене. Де я можу робити те, що мені подобаєтсья.
  це якщо коротко.
  а взагалі, дякую за цей пост, мені він дуже сподобався та натякнув, що пора дещо зробити. я напишу відповідь на нього на своєму новому блозі.

 • ех… майже опублікував.
  Буду писати віповідь на своїх теренах…

 • Хм. На якоїсь цілком певно визначеної мети мабуть немає у жодного в моїх плотів (то я так клятоанглійській “блог” називаю). Бо далебі яка мета може бути в плота з анекдотами? – просто дуже багато анекдотів, які я колись призбирував, сам не знаючи навіщо – просто збирав, а потім вирішив – а чому тому лежати на дискові “мертвим вантажем”? То й завав пліт. Ось він http://anekdot.if.ua/.

  Чому пишу? Просто приємно. Й смішно. Я ж ті анекдоти сам забуваю. Та й приємно усвідомлювати, що й хтось посміється, комусь настрій поліпшу – та ще й не якимось там клятим москалям, а гарним українцям :). Окрім того, з часом можна буде може якусь копійку з того мати – також мотив (але поки той пліт не заробляє ніц). НА а які ще цілі можуть бути?

  Той пліт що в нікові, то він просто існує як побічний ефект моїх досліджень того, як можна заробляти в інтернеті. Хочеш чи ні, а такі дані, знання, поклики однаково з’являються, то звичайно, краще їх викласти, щоби народ знайомився, щоби принаймні реф. поклики працювали. І ще мабуть є такий мотив, що свого часу я дуже мало на тій темі розумівся (нині правда також зовсім не гуру), то хочеться щоби иншим було трішки простіше. Така десь мотивація, наскільки я бачу.

  Стривайте, Ярославе, а яка у вас самого цілі (цілі), ви ж ніби так і не сказали. То які?

 • А у вас час на плоті на годину вперед від українського. І тут, мабуть, москалі покопирсалися.

 • Українська плотосфера. lol

  Колись, коли знайшов блогосферу (десь місяць після заведення блогу), дізнався що на блогах можна заробляти.

  Але потім поставив Лінукс…

  А розказувати для чого мені блог я можу довго, тому зроблю як Андрій. Заодно хочеться перевірити як працюють трекбеки.

 • Дякую за відповіді. До речі, у мене також колись була думка створити блог про подорожі, як у Dyak, але потім вирішив, що я все-таки занадто мало подорожую, а ті рідкі поїздки, які все-таки відбуваються, можна описати і на jarofed.com. Хоча сам формат блога про подорожі дуже цікавий.

  Радий, що запис надихнув людей на статті у своїх блогах (хоч і призвів до меншої кількості коментарів тут). Скидайте посилання в коментарі – додам у пост. 🙂 Отримаєте не лише трекбеки, але й посилання з тіла статті, які нормально індексуються.

  Дмитро, може не так очевидно, але про свої цілі я таки сказав: зараз це бажання створити блог, який стане ключовим ресурсом для українських блогерів. Щоб тут була вся необхідна для них інформація. І щоб новачок, який випадково (чи невипадков) натрапив на “Українську блогосферу” через деякий час міг абсолютно без жодних проблем створити власний якісний автономний блог. І я це роблю далеко не тільки з альтруїстичних мотивів. Бо що більшою буде кількість українських блогів (і в першу чергу – справді якісних тематичних блогів) – то більш розвинутою буде ця сфера в Україні. А значить можливостей для розвитку, зростання і заробітку тут також буде більше.

 • Щодо розвитку блогосфери в Україні. Вчора натикнувся на http://www.zrobysama.com.ua/ . Приємно глянути – просто людина захоплювалася саморобними речами, й із того захоплення постав той пліт. Пліт справді якійсний – з добрим дизайном, і популярний, попри свій недовгий вік, українською мовою, і що особливо приємно – не на тему всіляких там SEO, манімейкерства й “блоговодства” (від яких уже трішки нудить, чесно кажучи). А тепер ще й крамничку до того “приліпили” – досі не знаю як то робиться, але значить, може, й якісь заробіток авторам із того буде. Просто як приклад.

 • Був час коли моя дружина захопилась ліпкою з полімерної глини, за 6 місяців наліпили досить таки багато речей, а потім якось після перегляду ЗробиСама, такожи вирішили зробити дружині блоґ http://zabahanka.com.ua/. Метою було просто поділитися ще одним захопленням з ближніми, досить такий цікавий ефект був багато знайомих дівчат також почали таким чином проводити своє дозвілля. І в деяких дуже вдало виходить. Потім була ідея виставляти роботи інших дівчат на тому блозі.

 • Звісна річ, що я знайомий з блогом ЗробиСам(а). Яна молодець, її винахідливості і наполегливості можна позаздрити. Не дивно, що у блога така відвідуваність і сподіваюся, крамничка приносить прибуток.

  А от із “Забаганкою” познайомився вперше. Ще один якісний блог. Коли бачиш такі, віриш, що в української блогосфери таки є майбутнє.

 • Юрій

  Мене цікавить блогінг як інтелектуальна творчість, яка може приносити дохід. А ще мене цікавить український блогінг. Я роками читав російською і виключно спецлітературу ( психологія, релігія, можливості людини). Недавно зацікавився електронною комерцією і почав із таких профі цієї сфери, як Доценко, Берестнєв і т.д., вони ж пишуть російською. Я вперше на вашому сайті, зайшов поглянути що тут, тому що шукав якийсь український блог. І десь через пів години переглядання статей нарешті усвідомив, що саме мене тримає на Вашому ресурсі увесь цей час: це якісна думка українською. Це мистецтво і для цього варто вести блог.

 • Ех. Щось ті пінгбеки так і не спрацювали.

 • Автору величезний РЕСПЕКТ за українську мову від щирого серця.
  Я ніби ніколи нічого не читав українською :), так мене захопив оцей блоГ на рідній мові! Просто супер!

  Хотілось би не мусити писати сайти російською, бо так, ніби то, потенційна аудиторія має бути ширша. Воно то й так, але… наша мова таки приємна!

  Ще раз дякую! Я стаю постійним відвідувачем!!!

  З повагою, Володимир!

 • Дякую за теплі слова, Володимире.

 • Pingback: Тримай друзів близько, а ворогів ще ближче | Блог Про Wordpress & co українською()

 • Pingback: А що «Українська блогосфера» для вас? | Українська блогосфера()

 • Pingback: Про важливість цілісності | Українська блогосфера()

 • Katya

  Хочу створити блог на своєму сайті megaznaika.com.ua проте досы не можу остаточно визначитися з тематикою Одного блогу буде мало))

 • Pingback: Що таке блог та навіщо він потрібен? | Ualian.com()

 • Pingback: Що таке блог та навіщо він потрібен? | Блог Тарнаполський()

 • Pingback: Що таке блог та навіщо він потрібен? — Тарнаполський Блог()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.