• Добре, що ви почали писати про те, як писати добре. 🙂 А то останнім часом я дуже багато пишу, забуваючи що потрібно вдосконалювати якість. Мені вже навіть зауваження давали.

  думка людини взагалі налаштована на куди швидше сприйняття інформації, ніж ми здатні пропускати через органи чуттів)

  Навпаки, ми сприймаємо набагато більше, ніж можемо усвідомити.

 • Спостерігаючи за собою – швидкість польоту думки сповільнюється саме в момент написання статті.

  А шедеври получаються виключно на одному диханні. Іноді в моменти безпосередньо на роботі, коли є 5 хвилин вільних – відкриваю “Додати статтю” і через 5 хвилин +10 секунд стаття опублікована…

 • Справді, інколи й хочеться писати, бажання є, а ідеї губляться…

 • А шедеври получаються виключно на одному диханні. Іноді в моменти безпосередньо на роботі, коли є 5 хвилин вільних – відкриваю “Додати статтю” і через 5 хвилин +10 секунд стаття опублікована…

  Як я тебе розумію!
  Але дуже часто буває: “О, класна ідея! Але зараз немає на це часу. Запам’ятаю, ввечері дома повернуся і напишу…” У 90% не повертаєшся! 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.