• Без бізнес-підходу – важко.
  Ну тобто – треба ж себе якось мотивувати…
  Інакше – “уютные дневнички” (c)ace.kiev.ua так ними і залишаться.

  Інша справа, якщо майстерність і приватність тісно “співпрацюватиме” із бізнес-підходом, то може вийти хороша вибухова суміш.

 • Бізнес підхід для тематичного блога – необхідність. Для особистого – перевага. Якщо автор..хм?.. харизматичний, то особистий блог може обійтись без бізнес-підходу. І, напевно згідний з тим же Тарасом, адже так навіть цікавіше для такого блога. 🙂

 • Сложно четко отнести тот или иной блог конкретно к ураинской блогосфере. Или это только те кто пишет на мове?

 • KeyArch, безперечно, складно. Яким чином ваше запитання стосується даної статті?

 • Ярославе, почну зі щиросердого зізнання: вперше зустрів слово “бізнес” у значенні “наявність чіткої цілі або цілей”. Якщо в цьому значенні слова – то я тільки за бізнес-підхід до блогінгу і ні за який інший.
  А щодо запитання в останньому абзаці – вибачте, воно безглузде: без Вашого блога українська блогосфера стане тільки гіршою. Невже самі цього не розумієте?

 • Постскриптум до попереднього коментаря: чи може, я неправильно зрозумів Ваше запитання? тоді перепрошую.

 • Слово «бізнес» в українській і англійській мові означає не одне й те ж. Якщо для нас будь-який «бізнес» — у першу чергу, щось пов’язане з зароблянням грошей, підприємництво, то в англійській мові, звідки прийшло воно, значення цього слова набагато ширше, і те, що ми розуміємо під «бізнесом» — далеко не основне його значення. Називаючи «бізнес-підходом» речі, ніяк не пов’язані з підприємництвом, ми робимо таку ж помилку, що й перекладаючи «it’s nobody’s business» як «це нічий бізнес». «Бізнес-підхід до блогінгу» для нас — уміння «зрубати бабло» на блозі, хоча насправді йдеться про професійний підхід до блогінгу (навіть якщо це хоббі, а не бізнес).

  Загалом, сама ідея правильна, але… Чи є сенс множити контент, не маючи ідей та натхнення, просто борючись за заплановану регулярність оновлень? В кінцевому підсумку, є ризик отримати блог, прочитавши одну статтю якого, ми знатимемо зміст решти. Ну, написав би автор «затишного щоденничка» ще стільки ж статéй, а потім висмоктав би з пальця ще стільки ж — а навіщо?

 • Якщо нема бізнесового підходу до блоґу, то тоді нема стабільності. А якщо нема стабільності, то на блоґ заходитимуть також не дуже часто.

  Навіть якщо автор блоґу харазматична людина, але пише раз у 3 місяці (у кращому випадку), то відповідною буде і відвідуваність.

 • RB

  Насмілюсь не погодитись з тим, що відвідуються лише часто оновлювані блоги. Пошуковики закидають і на мертві роками сторінки. А от чому блоги помирають – це тема для глибокого дослідження.
  Особисто я пишу лише коли маю що сказати, відтак виходить 4 – 5 дописів на місяць.
  І стосовно останнього питання. “УБ” потрібна!!! завдяки вам з’явився мій блог, та й, напевно, ще величезна кількість інших…

 • Та українці просто ліниві:)))
  Ти їм пропонуй безкоштовно допомогу – проігнорують.
  Я давно пропоную об’єднатися найактивнішим блоагм в одну спільноту. Давно говорю, що хтось має писати, а хтось просувати, продавати, надихати. Наразі всі хочуть робити все самі. Що веде до того, що за деякий час блоги щезають. Інший аспект – молоді блоги хочуть заробляти відразу і багато. Українському потрібно спочатку зформувати потужний колектив, а вже потім думати про прибутки. Подивіться на той же Твіттер, які вони популярні і лише зараз щось починають заробляти…

  jarofed, до речі, маю пропозицію, котра не є комерційною, проте є українською, котра з часом може стати вагомою. Пиши на мейл, розкажу:)

 • Насправді, не так легко всіх об’єднати у “спільноту” де кожен робитиме “свою” частину роботи. І не факт, що потрібно. 🙂 Тим більше, що багато хто не розглядає блогінг як прибуткову діяльність.

  Щодо української некомерційної пропозиції – цікаво. jarofed(at)gmail.com, розповідай 🙂

 • Вован

  Насправді, не так легко всіх об’єднати у “спільноту” де кожен робитиме “свою” частину роботи. І не факт, що потрібно. Тим більше, що багато хто не розглядає блогінг як прибуткову діяльність.

  Щодо української некомерційної пропозиції – цікаво. jarofed(at)gmail.com, розповідай

  Мені теж цікаво почути …

 • Все йде своїм чередом, люди пробують, їм набридає, вони кидаюить. але хто знає для чого це робить той не втрачає мотивації.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.