• скільки візьмеш за перелінковку слова “укрвеб” ??? 8))))))))

 • 🙂 не продається. Хоча, якщо ти напишеш гостьового поста для “Української блогосфери” – то в ньому обіцяю залінкувати один “укрвеб” на твій сайт 🙂

 • Москви, як кислувате не на присмак вино.

  І якби я був автором статті, то витер би цей коментар.

 • Тарас, виправлено, дякую 🙂
  Автор статті не може витирати тут коментарі. А я не буду 🙂

 • очікувала прочитати щось грунтовніше…нупс…

 • згоден з Natalya, але враховую поправку на вітер новорічні свята.
  а @jarofed – меркантильна душа… отак от!

 • Станіслав

  Наталя, а що конкретніше Ви не побачили в статті? Так, написано похапцем, але мені особисто все зрозуміло… Я сказав те, що хотів сказати: про концентрацію бізнесу, про бізнес кластери, про необхідність звіряти з найкращими економічними умами, про концептуальність дій по розбудові УкрВеба. По кожному пункту можна написати книгу 🙂

 • Станіслав

  … В принципі я сподівався, що читач пійде і послухає ту відео лекцію. Можливо тоді картина стане повнішою.

 • І який висновок ми можемо зробити? Навчивши кожного українця збирати самогонний апарат майструвати блоги, ми дамо йому можливість стати споживачем власного продукту (в даному випадку — читачем свого блогу). Про якийсь продукт на експорт мова взагалі не йде. Ми — не Каліфорнія. Наш шмурдяк, вишуканий смак якого зможемо оцінити лише ми самі, не витримає конкуренції з дешевим та гарно запакованим каліфорнійським продуктом. Так, звичайно, «треба, щоб держава піклувалась»…

 • Питон, про висновки. 1) Так, ми не Каліфорнія і ми не маємо інвестувати в Веб проекти час і гроші, не маємо інфраструктури. Але і Каліфорнія нічого не може запропонувати холодній Монтані, яка має смак до кріпких напоїв. Давайте розвивати свій смак, український стиль (я колись писав як в Квебеку розвили свій смак, який успішно конкурує не лише з канадським, а й з американським) і тоді українці просто втратять інтерес до московської кислятини. Поки що ж українці переважно роблять клони, та й взагалі немає жодного системного бачення, тому 2) Потрібно сказати собі: “Має бути система, загальні правила гарного тону, смаку, кольору, експресії, цивілізаційного вибору,..” Це допоможе створити свій кластер, який зробить укр веб підприємців так само успішними, як каліфорнійське вино зробило каліфорнійців. З

 • Станіславе, ось ваші коментарі і доповнили статтю. Тепер воно хоч купки тримається.
  А щодо перегляду відео: якщо ви хочете, щоб вашу статтю було легко зрозуміло, і ви усвідомлюєте, що для цього треба обо”язково переглянути відеолекцію, то зробіть нам (вашим читачам) ласку – напишіть прямо, що перегляд відео є необхідним для розуміння статті. До слова, переглядаючи стрічку новин вперше натрапила на цікаву річ: блогер мало того що виставив відеоінтерв”ю з одним дійсно цікавим паном, так ще й не полінувався перевести це інтерв”ю в текст одразу ж під відео – цей пост стоїть на першому місці для мене на перечитку в кінці робочого дня.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.