• Для мене це — місце, якщо можна так сказати, є зразком викладання матеріалу про блоги/веб-соціум для початківців. Завжди можу кинути посилання питливому активісту, котрого за пів-року можна буде вже назвати професійним блогером 🙂
  Така собі структурована скарбничка знань.

 • оскільки ти один з перших розпочав писати про блогосферу, цікаві матеріали з мирнулого. в одній з презентацій використовував скріншот з сайту

  побажання – невеликий редизайн, 1) лого, 2) змінити кольори – зелені дуже заспокійливі:)

 • Мені цікаво почитати про нові українські блоги. Ярослав, у тебе гарна рубрика 3+2+1 і я б хотів, щоб вона збереглась! Також, цікаво читати про створення, просування (напр., використовуючи Твіттер чи соц. мережі, а не про те, скільки лінків з ПР1 треба купити… 🙂 ). Цікаво читати інтерв’ю! Якщо подумати, то в укрнеті навіть нормального сервісу закладок немає… Саме тому цікаво більше дізнаватись про авторів блогів, а авторам, думаю, цікаво вчитись створювати якісні ресурси.

 • А мені… А мені…
  А мені – не подобається Українська Блогосфера!

 • Твоя, Ярослав, блогосфера це несподівано якісний і сучасний український медійний продукт, який має свою концепцію, стійкість, стабільність у тому числі стабільність у якості. Думаю, що ти займаєшся своєю справою, коли займаєшся Блогосферою. В принципі, ти мав би лише нею заробляти на ній досить на життя, але поки немає українського медійного кластеру і немає Укрвебу як його частини, то доведеться почекати.

 • Дякую всім, хто вже відгукнувся. Цікаво дізнаватися, що люди думають про цей блог.

  Трішки переформулюю своє запитання: Для мене найважливіше дізнатися, про що, по-вашому “Українська блогосфера”? Відповідь “про українську блогосферу” не приймається. 🙂

  Андрію, сумую за твоїми колишніми коментарями, де окрім судження висловлювалося ще й його обґрунтування.

 • О, то Вам давай розгорнутий аналіз 🙂 В принципі УБ не є дуже оригінальним виданням, і я не очікую тут оригінальності. Очікую якості і періодичності- що є. Базові речі, по яких я визнаю користність такого національно (локально) орієнтованого ресурсу тут є. Найбільше подобається … все Ок, подобається, що є “пряма мова”, тобто є заклики до дії, креативні конкурси. Дуже подобається, що витримується формат(ність). Побажання? Ну рости є куди ,хотілося б в перспективі почути як Ярослав бере інтерв’ю, але це якраз не принципово.

 • Мені цікаво читати про інших українських блогерів, про нові блоги. Про блоги на цікаві теми.

 • Найбільша фішка “Української блогосфери”, як на мене, – в її теоритичності та заглибленні в основну тематику. У більшості блогів пишеться про те, що цікаво автору в даний момент або що переживає автор в даний момент, навіть якщо це трохи відходить від головної тематики блогу. А от “Українська блогосфера” мовить лише про ведення блогів і як це правильно робити. І навіть коли копіювався контент “блогосфери”, Ярослав описував боротьбу з копіпастерами на своєму особистому блозі, щоб не втрачати ось цю чистоту і відданість теорії ведення блогу в “Українській блогосфері”. Один виняток (не теорія а практика) – рубрика “3+2+1”. Вона робить блог живішим і водночас зовсім не шкодить його концепції.

 • Юра

  Оскільки я зовсім необізнаний у блогосфері, то для мене Ваш проект є просто якісним інтелектуальним продуктом, від якого я отримую витончене задоволення. Я зараз вимушено живу в провінції і маю спрагу до інтелектуального спілкування. А у Вашому блозі я знаходжу живу думку, ще й українською. Дякую за це!

 • Дя мене УБ — зразок хорошого комерційного тематичного блога. І возночас антизраок для створення власного поганого некомерційного антиблога без теми. Також місце для тролінгу в коментарях (хоча не впевнений — можливо, мене тут теж забанили). А загалом — цікаво почитати. Окрема подяка за рубрику 3+2+1.

  «Про, що, по-вашому, «Українська блогосфера?» — очевидно, що ця стаття — про Українську блогосферу 🙂 Блог про блоги. Українізована версія найкращих зразків цього жанру. Те, що варто почитати кожному, хто вирішив всерйоз зайнятись блоговодством.

 • Для мене УБ – це джерело корисної інформації. Та й просто приємно читати, бо приємно написані статті 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.