Спонсор запису:
Збираєтесь відвідати Львів? Оренда квартир у Львові без посередників.
3
- @YaroslavAzhnyuk: у Твітері багато цікавих людей, у яких можна чомусь навчитись – інтерв’ю з директором агенції цифрових комунікацій “Social Media”, а також громадської організації “Інтернет Ініціативи”, який, зокрема, доклав свою руку до популяризації в Україні формату баркемпів. Активний прихильник твіттера – Ярослав розповідає про цей інстумент. Дуже цікаво почитати!
- 12+1 розширень Google Chrome, які повинні бути в кожного – відверто кажучи, сам я Google Chrome фактично не користувався. Однією з причин було саме те, що відразу після створення цей браузер не підтримував розширень. Тепер цей недолік виправлено. А з найкориснішими із розширень ви можете познайомитися у статті.
- Інтернет маркетинг добрався і до української туристики. Нещодавно в м.Яремче відбувся семінар на тему використання інтернет-інструментів для вітчизняної туристичної галузі. Його організатором став Максим Залевський, який раніше вже організовував подібний захід у Івано-Франківську. Щоправда, тоді його темою був готельний та ресторанний бізнес. На жаль, на самому заході мені не поталанило бути присутнім, але його дуже детально описав Максим Саваневський у своєму блозі. Приємно, що туристична галузь в Україні починає сприймати інтернет серйозно. А ще у статті є кілька цікавих презентацій з заходу, в тому числі й самого Максима Залевського!
+2
- Using Fiction Writing to Improve Your Non-Fiction Writing. Ви ніколи не писали художньої прози, але при цьому ведете блог? Автор Blogging Tips розповідає, як можна використати художню літературу як майданчик для відточування власної письменницької майстерності.
- No Talent for Writing. “Я чудово знаю, про що хотів би написати. Ця історія “сидить” у мене в голові. Але у мене просто немає таланту, щоб перенести її на папір”. Знайомо? Ну тоді давайте ще раз повторимо: “Для писання талант не потрібен”! Автор статті також наголошує на цьому, називаючи письменництво – професією, якій можна навчитися, так само, як бухгалтерському обліку чи юридичній справі.
+1
- 8 распространенных SEO-мифов. В SEO, як і будь-якій іншій сфері, існує безліч міфів, яким вірить більшість людей. Рунет, як, власне, і уанет, переповнений прикладами того, як робити не потрібно. Ви також останім часом захопилися SEO. Тоді прочитайте цю статтю, щоб знати, чи не стали ви заручниками котрогось із міфів.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)