• Pingback: Tweets that mention Не бійтесь показати, що ви чогось не знаєте, але суворо захищайте те, в чому переконані | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • Щодо авторитету…
  В мене є сумнів, що він взагалі потрібен…
  Хороший текст, написаний від душі і з використанням мозку – знайде свого читача…
  Звісно тому, в кого вже придбаний авторитет – простіше втюхувати, але як зароблено, так і просрано…

  Якщо обирати між авторитетом і текстом – я вибираю текст…

 • Власне, якщо говорити про блогосферу, то авторитет тут здобувається саме завдяки тексту. І точнісінько так само втрачається 🙂

  Хоча згоден, “авторитет” – це погане слово. Занадто багато ярликів та стереотипів на нього навішано. Якщо спробувати знайти найближчий відповідник до того, що я мав на увазі – то це буде, мабуть “довіра читача” чи щось подібне.

 • Щодо агресії не зовсім зрозумів про які саме випадки йдеться. Можете навести приклад? Дякую.

 • В моєму випадку це могло б статися, наприклад, тоді, коли хтось занадто наполегливо на сторінках цього блога намагався б довести, що вести блоги українською мовою не варто.

  У кожної людини є глибинні цінності. Якщо на ці цінності хтось “наїжджає” – їх доводиться захищати. Іноді – агресивно. Крайня форма агресії у блогах – бан 😉

 • Дякую за пояснення. Второпав! 😉 На вулиці б таку агресію – бан! ~;-)

 • Хочу сказати щодо агресії. Я розумію агресивну реакцію з боку патріота України у ситуації коли треба захистити свою мову, культуру. Я сам патріот України, і теж веду 2 українських блоги.
  Але я вважаю що таких українофобів треба тупо ігнорувати, агресія тільки зіпсує настрій самому собі.

 • Я ж пояснив, про яку “агресію” йдеться: не про істеричну сварку чи перехід на особистості, а про вміння відстояти свою точку зору, якщо це необхідно, чи забанити співрозмовника, якщо той не вміє триматися у рамках пристойності.

  Просто деякі люди заради збереження видимості “вселенської любові” готові дозволити “сісти собі на голову і звісити ноги”, тільки б не втратити буцімто добрих стосунків з читачами. Тому не варто вилазити зі шкіри, намагаючись сподобатись усім. Все одно це неможливо.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.