Автор фотографії: Yi Lu Ця стаття орієнтована в першу чергу на нових користувачів CMS WordPress, які почали вести блог недавно або просто ніколи раніше не цікавились технічним аспектом ведення блога, але при цьому дбають про притік користувачів на сайт. Я поділюся з вами п’ятьма плагінами, які сам давно і успішно використовую, і які генерують додатковий трафік чи спонукають відвідувачів переглядати більшу кількість сторінок блога.
All in One SEO Pack Мало кому із просунутих блогерів потрібно пояснювати, навіщо потрібен цей плагін. Новачкам же можу сказати лишень, що він повинен бути одним з перших в черзі на встановлення відразу після того, як ви встановили сам WordPress (і бажано ще до того, як опублікували першу статтю). Якщо говорити коротко – All in One SEO Pack бере на себе левову частку роботи по оптимізації вашого блога під пошукові механізми, при чому робить це автоматично. Вам потрібно лише один раз зайти на сторінку налаштувань, щоб прописати ключові слова, заголовки та описи.
Користь для трафіку від цього плагіна абсолютно очевидна, адже логічно, що той блог, який знаходиться вище серед пошукових результатів Google отримує більше переходів.
Google XML Sitemaps. Як і попередній плагін, цей також сприяє просуванню вашого блога, створюючи карту сайта, яку можуть легко індексувати пошуковики. Особливо актуально для щойно створених блогів, які ще не попали у індекси Google, адже карту сайту, створену з допомогою такого плагіна, можна „згодувати” пошуковику, після чого індексація суттєво пришвидшиться.
Subscribe to Comments. Плагін дає змогу читачам отримувати нові коментарі до статті на власну електронну скриньку. Щоб краще зрозуміти, як це впливає на трафік, уявіть як відрізняється поведінка людини, яка один раз зайшла на блог, щоб прочитати статтю від поведінки людини, яка заходить на блог щоразу при появі нового коментаря. Найчастіше на коментарі підписуються ті люди, яких справді „зачепила” тема статті і які вв’язалися у цікаву (палку, гарячу) дискусію. Тому, звісно ж, поставити плагін замало! Окрім цього потрібно писати на актуальні і важливі для відвідувача теми.
Realated Posts. Один з моїх улюблених плагінів, який виводить наприкінці статті перелік схожих публікацій, базуючись на тегах. Як виглядає робота цього плагіна, ви можете побачити у кожній статті „Української блогосфери”. Використання плагіну впливає не стільки на кількість відвідувачів вашого блога, скільки на глибину перегляду сайту кожним з них. Адже після прочитання цікавої і актуальної статті у читача завжди є можливість поглибити свої знання на цю тему, перейшовши за лінком на споріднену публікацію.
Tweetmeme Retweet Button. Додає на ваш блог кнопку, яка дозволяє відвідувачам швидко і дуже просто постити лінки на статті у твіттер. Проста математика: якщо ваша стаття сподобається 10-ти користувачам твіттера, кожен з яких має 100+ фоловерів – то, лінк на статтю стане доступний ще 1000 потенційних читачів. Думаю, не складно підставити сюди інші числа. Наприклад, що станеться, якщо стаття сподобається 100 користувачам твіттера, кожен з яких має 1000 фоловерів. Тут уже головне, щоб ваш хостер витримав.
Если вы решили заняться блоггингом серьезно, предлагаем вам купить ноутбук по хорошей цене.
Хотите жить у моря? Тогда вас несомненно заинтересуют вакансии в Одессе на сайте Netbee.
Готовы превратить мечту о квартире в реальность. Тогда вас занитересует недвижимость на сайте Сландо. Покупайте у лучших!
Але виникло ще одне: яким плагіном зробити віджети “Найпопулярніші статті” і “Останні коментарі”? Так, щоб при авторі коментаря був скорочений текст коментаря, а при назві статті лічильник переглядів. Дякую за відповідь:))
Найпопулярніші статті з кількістю переглядів виводяться завдяки плагіну – WP-PostViews
Функції плагіну для відображення коментарів були вбудовані в мою тему, але вам можу порадити скористатися плагіном – Get Recent Comments
ну ти ж знаєш якою буде відповідь. Я всіма руками і серцем тільки за! :)))
Об”єктивно, друпал складніший за вордпрес. І не трошки складніший – а таки суттєво. Новачкам буде зовсім нелегко його освоїти. Це радше система для просунутих веб-девелоперів (чи просто людей, які непогано розуміються на веб-розробці), які раптом вирішили створити блог. З іншого боку – він дає набагато більше можливостей, ніж Вордпрес. По суті йдеться не просто про блоговий двигунець – а про потужний фреймворк, на якому можна творити взагалі все, що завгодно, тому – якщо ти готовий накидати кістяк публікацій для освоєння друпалу для новачків у вигляді гостьових статей – це буде просто чудово. Я вже навіть почав замислюватися, як це все діло можна було б оформити. Наприклад – окремий підрозділ у рубриці “Як створити блог” :)))
зустрічав на деяких сайтах таку річ: коли коментуєш статтю то комент автоматично робиться вашим статусом ВКонтакті(там біля комента на сайті ваша аватарка та справжнє ПІП(ФІО) класна річ)
ви писали у своїх статтях як таке зробити? чи може ще напишете?
Я маю профіль вКонтакті, але практично ним не користуюся, тому необхідності користуватися таким плагіном не виникало.
grosh
Немає різниці є у вас там профіль чи ні, важливо що це може значно підвищити трафік на ваш чи взагалі будь чий блог…
наприклад, цей коментар зараз автоматично стає моїм статусом Вконтакті, із 300 моїх друзів цей статус побачили 25-50 чоловік, 10-20 перейшло по лінку…а якщо таких коментаторів 100?
ну це так, теорія:))
Опитування
Скільки ви заробляєте на блогах?
Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
Більше $1000 (8%, 15 Votes)
До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
$30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
$300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
$100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)
Total Voters: 191
Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal
"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.
Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.
Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".
Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:
Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.
Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність.
Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.