• Цікавий метод, спробую 🙂

 • А я то думав, що кому, кому, а Сергію Пішковцію такі поради вже не потрібні. 🙂

 • Цікаві поради… лише мені здається, що форматування тексту часом впливає на його зміст і гарно впливає – текст стає форматніше, стильніше, легше читається.

 • Станіславе, перечитайте останнє речення пункту 4.

 • Pingback: Поки я не пишу в блозі « Блог одного кібера()

 • > читаєте цю статтю значить вам вже
  > пояснювати що це дасть вам
  > Крім того ви зможете
  > Щоб писати швидше треба:
  > Придумати все що ви хочете
  > на екран все що знаходиться
  > не зупиняйтесь поки не закінчаться
  > НА СТАТТЮ ЯКУ Я ПРОЧИТАВ
  Пропущено коми.

  > екран, і ваші букви
  > форматування, і пошук потрібних
  > перечитайте статтю, і виправте недоліки
  зайва кома

  > їх теж не варто нехтувати).
  ними теж не варто нехтувати
  > зховавши годинник
  сховавши
  > Текст в верхньому
  Текст у верхньому (негруба помилка)

  Загалом: 14 помилок.
  От чому я НІКОЛИ не пишу швидко.

 • Дякую.

  Тут правда проблема не в швидкості, а в тому, що комусь тисячу шкільних диктантів було достатньо, а комусь і десять тисяч напевне буде мало.

  Хоча за кптфх це мені вже третє зауваження, і ніби мав би знати.

  Кома перед “і” теж ніби просто, але видно я на це раніше не звертав уваги. “y/в” – оце напевне справді через швидкість. Завжди старався виправляти.

 • І скільки правила не вчити – все одно реально корисні лиш такі коментарі. Правда зручніше було б редагувати вікіпедію, але чомусь так виходить, мої статті там редактори з філологічною освітою заходять рідко.

 • SimplyMax, Тарас, виправив помилки. Загалом, в цьому є і моя провина. Потрібно було вичитати гостьовий пост.

  Втім, переконаний, якраз на граматичну та пунктуаційну правильність швидкість письма не впливає. Хто пише правильно – пише правильно завжди. З іншого боку, дрібні огріхи притаманні практично всім авторам (також незалежно від швидкості), і якщо від цього не страждає читабельність та зміст статті – їх можна прощати.

 • adriano

  Цікавий метод потрібно на практиці спробувати

 • Volodimirg

  Цілком згоден. Спочатку варто написати чорновий варіант не відволікаючись на пошук точних термінів, чи посилань на якусь літературу. А опісля можна все красиво оформити і виправити помилки. Хоча щодо орфографічних незнаю, їх мабуть можна і зразу виправити)))…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.