• Підписник, який вирішив відписатися від оновлень блога та й ще й написав про це в коментарях, заслуговує на те що б його коментар не апрувити. Я прихильник того, щоб видаляти дуже негативні коментарі та критику у свою адресу. Не подобається – до побачення. Я не гола баба, щоб усім подобатися – знайду інших, котрі поділяють мою думку.

 • Pingback: Tweets that mention Самовпевненість у блогінгу: Про важливість внутрішньої мотивації | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • Я щось середнє. Коментарі для мене важливі і я засмучуюся… але не тому, що мало коментарів на моєму журналі, а скоріше тому, що українці взагалі скупі на дієву підтримку свого сегменту ринку (це торкається всіх сфер). Отож, коли мало коментарів зважайте, що українці взагалі дуже мейнстримні і вже те, що вони зайшли на ресурс якій не рекламують по ящику це вже особистий подвиг 🙂

 • “amigo Plato sed magis amigo veritas” (к) 🙂

  Akhe, подобаються чи не подобаються думки та ідеї, які людина висловлює, а не сама людина як така. Якщо хтось вам пише критику через те, що ви їй не подобаєтеся як “красна дєвіца” – то вже клініка. Та й навіть як і надто, а таке відношення виглядеє трохи дивно навіть у монстрів на зразок Екслєра – а останній якраз добре знаний саме таким відношенням. 😉

 • Станіславе, частково погоджуюсь з вами, але все ж вважаю, що значну роль тут відіграє в тому числі і вміння автора зацікавити читача. Як би сумно це не звучало, оформлення часто відіграє в інтернеті настільки ж значну (якщо не більш значну) роль, ніж ідея. Просто замислився, а чи лише українці поступають так (мало коментують нецікаві їм записи)? Мабуть, ні… Принаймні, я бачив десятки англомовних та російськомовних блогів, які були практично некоментовані.

 • Не можу сказати, що не відчуваю оцінкової залежності. Негативні коментарі чи тривала їх відсутність (не рахуючи спаму) справді відбивають бажання щось писати. Я знайшов простий вихід: вести блог без коментарів, де можна просто зосередитись на писанині. Можливо, це негативно впливає на його відвідуваність, але якщо там є хоч щось варте уваги, блог читатимуть, якщо ж нема — тим краще, що ніхто це не прочитає 🙂

  Психологічний тип блогера не є нездоланною перешкодою — просто слід відшукати правильний підхід до себе.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.