• Якось я бачив фан-групу вконтакте цього “репера” – з доволі численною кількістю прихильників. Ух, попалась би їм ця стаття – однозначно довелось би застосовувати методи боротьби з критикою, описані тут;)

 • Так, хейт-спічу в такому випадку мені було б не уникнути. Але думаю, вони не втрималися б і перейшли на особистості, що дозволило б мені скористатися нарешті правом видалення коментарів за перехід на особистості. :))) Так що я все продумав.

 • Дякую за статтю, цікаво) Але у мене питання – якщо у коментарі іде явна Українців, пропускати такий комент, чи видаляти?

 • явна критика Українців, ти хотів сказати? На мою думку це перехід на особистості ;))

 • Так, пропустив слово)Отже я правильно вчинив, відправивши в корзину, комент якогось москаля що звинувачує Українців () у виникненні всі комп”ютерних бід)

 • Перехід на особистості чи провокація? Втім, в обох випадках, коментар, який може спровокувати й самого блогера на хейт-спіч, справді варто видалити.

  Просто цікаво, як нам вдалося зорганізувати ще й комп’ютерні біди? )))

 • Ну ти і понаписував тут мемуари :))) А я вважаю, що нема жодних правил в модерації і вона не залежить від авторитетності автора чи віку блога, є просто особистий фактор. І тому, хочете видаляєте, хочете ні, справа кожного особиста. відчуваєте, що треба забанити – баньте, ні – терпіть.

  Ця тема про коменти вже надцять років гуляє нетом і товчеться вода в ступі. При цьому всьому віс і надалі керуються лише персональними критеріями мдерації. Кожен сам собі встановлює правила.

 • А я вважаю, що нема жодних правил модерації…

  Я теж так вважаю. Є тільки здоровий глузд, який допомагає автору не занапастити свій блог своєю ж політикою модерування. Власне, цю ідею і намагаюся донести.

 • О знаю цього чувака. на youtube він потім випустив цілу серію вебкастів)))
  Щодо теми то все таки блогер – господар і я думаю він сам повинен вирішувати що робити з такими коментаторами. Особисто стараюсь відрегувати на коментар людини спочатку, а потім якщо людина далі наполягає на своєму то в залежності від ситуації або видаляю коменти або просто ігнорую…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.