• Pingback: Обираємо хостинг для блогу | Українська блогосфера()

 • Правильний вибір – не беріть безкоштовний хостінг 8)))

 • Pingback: Tweets that mention Як правильно вибрати безкоштовний хостинг для автономного блога на Wordpress | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • а цей не розглядалось https://free.1gb.ua/

 • podarok, взагалі, я з тобою солідарний. Але зі стабільністю, якій можна позаздрити, чую запитання: “А де знайти безкоштовний хостинг, на якому б працював WordPress?” Що ж, зрештою це право авторів – обирати безкоштовний хостинг.

  Юрій, хостинг free.1gb.ua не розглядався, оскільки в ньому немає підтримки MySQL, а отже неможлива робота скриптів (WordPress, Drupal, Joomla і т. п.)

 • 2jarofed
  помиляєшся нарахунок друпала 8)))
  без mysql цілком реально 8)))

 • там не тільки немає підтримки mySQL – там взагалі немає можливості працювати з базами даних… Окрім того, не працює PHP. Цитую: “PHP, PERL, ASP, mySQL и так далее на бесплатном хостинге не работают. Вы не сможете установить форум, портал, CMS типа Joomla/Wordpress и аналогичные вещи”

 • а, ну, без php – таки да… не буде працювати…
  але без бази даних – льохко 8))

 • Стаття традиційно написана переважно на теорії 😉 Починаючи з переліку пунктів, за якими слід обирати хостера…
  > Аптайм (uptime) серверів
  Ви багато знаєте безкоштовних хостингів, які відкрито надають дані про аптайм своїх серверів?.. З наведених у статті – жоден не надає… а переважна більшість клієнтів не встановлюють відповідні лічильники самостійно, тому й гадки не мають, коли їх сайт “в дауні”.
  Розгляд InfiumHost здивував. Відсутність даних про аптайм – нехай… але 3Гб трафік – це архаїзм, а відсутність підписаного нормальним центром сертифікації SSL-сертифікату – це проблема, починаючи з замовлення, власне, безкоштовного хостингу (і платного, що дивує ще більше).
  До речі, якщо вже на те пішло, що безкоштовні плани комерційних провайдерів розглядаються – то український же The Hostville (www.thehostville.com) має значно ліпші хар-ки, ніж InfiumHost по всіх пунктах, до того ж – має україномовний форум підтримки та, відповідно, підтримку української у запитах до саппорту і… відкрито надає дані по аптайму

 • У ТопУа, якщо не помиляюся, також є відкриті дані по аптайму (чи принаймні були, оскільки я точно на них натикався).

  Щодо хостерів – я написав про ті, які знайшов. Сам користуюся платним хостингом і не маю жодного бажання переходити на безкоштовний. Саме тому я і попросив про допомогу у людей, які мають досвід роботи з безкоштовними хостингами і можуть об’єктивно оцінити чи порадити хороших хостерів. Дякую за Hostville – не чув про нього раніше.

 • та повна лажа той безкоштовний хостинг
  ну не вірю я що хтось на халяву може надати хоч трохи якісні послуги
  наприклад я за хостинг плачу 200 грн. в рік це зовсім не великі гроші( 17 грн в місяць)
  а як хочеться там шось пробувати то можна встановити “денвер” на домашній комп”ютей та й пробувати собі чи завести безкоштовний блог на гуглі

 • Андрій, я не був би настільки категоричним. Деякі дуже достойні блоги починали на безкоштовному хостингу. Той же Блогорідер близько року працював саме на ТопУа.

  Втім, правда й те, що всі блоги, які не помирають, рано чи пізно переходять на платний хостинг.

 • jarofed, регулярно консультую користувачів на TopUA – немає там даних про аптайм 😉 100%
  Стосовно THV (The Hostville) можу також з досвіду додати, що акаунти за проханням за відсутності порушень переводять на старші плани, а коли з’явиться можливість – можна з легкістю перейти на платний хостинг, при цьому змінюються лише ліміти акаунту, а процедури переїзду як такої і не потрібно

 • Я наприклад теж хочу перейти на платний хостинг, так як БубаХОСТ на якому я зараз, непідтримує багато чого, а останньою каплею було неможливість роботи плагіну одного для ВордПресс + неможливість його автооновлення…

 • На мою думку, якщо потрібен блог на безкоштовному хостингу то непоганий варіант вибрати blogger.com від Гугла та купити домен. До речі, підкажіть як та де краще купувати домен.

 • При купівлі хостингу домен дуже часто отримуєш безкоштовно. А самих реєстраторів доменів є дуже багато. Перший, який спадає на думку – imena.ua

 • при купівлі хостингу домен дають безкоштовно, але він реєструється на хостера, що є мінус. Але я не про це. Хочу приєднати домен до блога на blogger.com тому й питаю де краще купувати.

 • Серед реєстраторів доменів важко знайти найкращих, тому що всі пропонують приблизно однакові умови. Якщо тобі цікаво, я користуюся сервісом started.ru Але не тому, що він кращий за інші, а просто тому, що колись був конкурс і я виграв домен саме через цього реєстратора. А далі не було бажання і причини його змінювати…

 • Жоден пристойний хостер на себе домени не реєструє 😉 Втім, є у нас і спеціалізовані компанії, які займаються такими дурницями – зокрема, iName.ua (не раджу зв’язуватись).
  Стосовно блоґів на блоґохостинґах (саме таким є “Блоґер”, а не безкоштовним хостингом, як ми це зазвичай розуміємо)… є й українські чудові проекти – не такі розкручені, але вельми цікаві – і теж з підтримкою власних доменів. Стосовно реєстраторів – надаю перевагу Directi, яких і реселлю.

 • Що думаєте про ukraine.com.ua. Там ціни на домени дешевші ніж в інших. Спочатку реєструють на свою фірму. Потім можна змінити на себе, зареєструвавши власний nic-handle. Варто в них купувати?

 • 96 гривень за домен .com – це не те, щоб дешева ціна, а радше стандартна. Окрім того, не розумію, навіщо спочатку реєструвати на свою компанію, якщо можна зразу реєструвати на користувача (створити nic-handle справа кількох хвилин). Але загалом – чому б і ні?

 • Я користуюсь цим безкоштовним freewha.com .
  Все вродіби нормально коли в панелі управління пише “SMALL/NORMAL SITE (no ads)”, потім коли на сайт приходить в день більше ніж 10 людей, то ця фраза перетворюється в “BIG SITE (clean site – popunder)”. отакі от вони безплатні хостинги. А в умовах хостингу нічого не пише.

  Тепер прошу вас порадити якийсь недорогий платний хостинг.

 • >>коли на сайт приходить в день більше ніж 10 людей, то ця фраза перетворюється в BIG SITE

  чудовий спосіб для підвищення самооцінки автора. В мене за їхньою логікою мабуть було б HUGE SITE 🙂

 • jarofed, я написав що дешевше ніж у інших бо подивився на сайті imena.ua – там домен com 135 грн., все ж таки різниця в 39 грн. А те, що реєструють на свою компанію пояснюють тим, що багато користувачів вказує свої несправжні дані при реєстрації та замовленні доменів.

 • black0wolf, popunder – це один з найгірших варіантів і, нерідко, найнебезпечніших для користувачів.
  Ярослав, якщо потрібно зареєструвати домен в українській зоні – найліпше звертатись до nic.ua, якщо ж у міжнародній зоні – звертайтесь до мене, зареєструю на ваші дані і дешевше, ніж у знайдених вами прикладах

 • Був у мене короткий досвід знайомства з ho.ua, який закінчився тим, що мені запропонували перейти на платний варіант, так і не пояснивши причини. Навряд чи це пов’язано з великим навантаженням сайту на сервер — чогось схожого на CMS я взагалі не використовував. Схоже, що у них просто така методика отримання прибутку.

 • Gaidamaka

  після початку опрацювання матеріалу про створення власного блогу у мене виникло декілька запитань.
  1. на скільки залежить дохід блогу від обраної платформи?\
  2. наскільи проблематично з безкоштовного домену перейти на платий, і які наслідки це тягне за собою

 • Gaidamaka, дохід блоґу першочергово залежить від автора та створюваного ним контенту, а не технічного виконання його блогу. Перехід між доменами, якщо знати повністю послідовність дій, є цілком безболісною процедурою – особливо, якщо блоґ-платформа підтримує використання custom domain.

 • 1. Залежно від вибору способів монетизації. Більшість безкоштовних платформ не дають можливості модифікувати код/шаблон (а отже й вставляти деякі види реклами). Втім, глобально, ваш заробіток більшою мірою залежить все-таки від контенту та вміння бути цікавим/корисним для читача.

  2. Можливо, ви мали на увазі хостинг? Якщо так – то більшість безкоштовних хостингів дозволяють апгрейд до платного варіанту, і для Вас це буде абсолютно безболісно (взагалі не потрібно нічого робити).
  Якщо все ж мались на увазі домени – то деякі системи, які дозволяють вибір безкоштовного домена, дозволяють і прикріплення до нього вибраного вами платного домена.

 • Gaidamaka

  дякую за оператівність)

 • Pingback: Новорічне: Вітання, підсумки та плани! | Українська блогосфера()

 • Nika

  Ярослав, а ви ще користуєтеся послугами Хостбізюа, чи перейшли на інший хостинг?

 • Користуюся Хостбізюа

 • InfiumHost тепер не повністю безкоштовний. Також пропоную переглянуті новачка на Укр. безкоштовному та платному хостингу. http://mhosting.com.ua/pl.php?12

  Предлагаем Вашему вниманию услугу – Беплатный хостинг

  Что из себя представляет:
  – Полноценный хостинг с поддержкой PHP, MySQL
  – Бесплатный домен .org.ua
  – Поддержка пользователей
  – Отсутствие рекламы
  – Запуск задач по расписанию (cron)
  – Ежедневный бекап

  Ограничения:
  – 150 Мбайт дискового пространства
  – 1 Домен
  – 1 база данных MySQL

  Почему бесплатно?
  – Мы надеемся, что Вам понравится наш сервис и со временем Вы купите полноценный тарифный план.

  При заказе домена org.ua – проигнорируйте стоимость в 40 грн. И продолжайте оформление. Стоимость обнулится автоматически

  http://mhosting.com.ua/pl.php?12

 • InfiumHost таки бесплатный, стоит только обратиться в саппорт с просьбой продлить хостинг на год.
  А оплата в 10 копеек останавливает различные дорвеи и прочие плохие сайты.

 • Julia

  Hostinger предоставляет услуги бесплатного хостинга с 2007 года под брендом Hosting24 и является мировым лидером бесплатного хостинга.
  Бесплатный хостинг в Украине и России – Hostinger
  Возможности и преимущества Hostinger
  – 1500 Мb на диске и пропускная способность в 100 Gb (для обеспечения достаточной пропускной способности используются выделенные соединения, а если для сайта этих ресурсов недостаточно, Hostinger предлагает широкий спектр дополнительных обновлений);
  – поддержка PHP с базами данных MySQL (поддержка PHP mail & Sendmail, Zend Optimizer, Ioncube, Curl, GD2 lib, XML, Zend);
  – панель управления cPanel (в отличие от других компаний, предлагающих бесплатный хостинг, в Hostinger панель предоставляется бесплатно);
  – автоматическая установка PHP-скриптов (Hostinger – первая компания, дающая своим клиентам доступ к автоматическому установщику PHP-скриптов (WordPress, Drupal, Joomla, OS Commerce, Zen Cart, Gallery и много других скриптов);
  – конструктор веб-сайтов SiteReptile, позволяющий быстро выбрать и установить один из шаблонов сайта.
  – никакой рекламы. Нет баннеров, всплывающих окон, никакой скрытой рекламы.
  – техподдержка пользователей.
  Бесплатный хостинг в Украине http://www.hostinger.com.ua
  Бесплатный хостинг в России http://www.hostinger.ru

 • Pingback: LiveJournal проти SEO, або Як ЖЖ прибутки оптимізував | Українська блогосфера()

 • Ярослав Чередник

  http://allfreehost.pp.ua
  тут собран обзор планов бесплатного хостинга
  заходите оставляйте коментарии
  на всех хостингах я лично регистрировался и хостил сови сайты

 • Pingback: Як створити блог (крок за кроком): Від ідеї до реалізації! | Українська блогосфера()

 • Artemio Gradus

  На мою думку забугорний хостiг кращiй за вiтчизняний

  Це, як говорять в Одесi, двi велиki рiзницi

  *** 1500 MB of disk space
  *** 100 GB of data transfer
  *** PHP and MySQL support with no restrictions

  Ну i важлива piч, це все НА ШАРУ i без реклами!

  Хто з вiтчизняних запропонує подiбне?!

  Дивiться самi: http://www.000webhost.com/704183.html

 • Yaroslav Barsookov

  Правильный выбор – не берите бесплатных хостингов, лучший совет) Хостинг это бизнес, а любой бизнес создан для того, что бы приносить деньги. Делаем выводы. Если интересует недорогой хостинг, то обратите внимание на cishost, я обычно своим его рекомендую.

 • Taras Yasinsky

  Рекомендую “новачка” http://www.zzz.com.ua/ – на порядок краще “старих” вітчизняних аналогів

 • Я би порекомендував звернути увагу на безкоштовний хостинг від http://www.zzz.com.ua/ – нової в україномовному інтернеті компанії, чиї сервери і пакети послуг, згідно з результатами випробувань, кращі за відомі вітчизняні аналоги.

  Підходить для більшості систем керування сайтами, в тому числі тих, що базуються на PHP + MySQL, найпопулярнішою серед яких є WordPress.

  В разі виникнення запитань завжди можна поспілкуватись з адміністраторами хостингу через форум підтримки користувачів http://www.zzz.com.ua/forum/ – швидкість реагування адміністрації не може не вражати, не від кожного платного хостингу можливо так швидко дочекатись відповіді.

  Насамкінець, варто згадати, що користувачі zzz.com.ua можуть використовувати як власний домен, так і один з пропонованих безкоштовних піддоменів: *.zzz.com.ua, *.adr.com.ua, *.kl.com.ua.

 • Юрко

  Да уж и вправду бесплатные лучше не брать. Качество не то.

 • Sultan Muhibbi

  Дякую за статтю. Дуже важко знайти підходящий хостинг, але все ж можливо. Команда http://vshost.org/services/hosting/dedicated

  Забеспечує надійний та професійний рівень обслуговування вашого сайту. Потурбуються про захист сайту та нададуть надійні хостинг пакети.

 • Igor

  Хорошая статья

 • Van Proft

  Интересненько

 • Олександр

  Я проти безкоштовного хостингу. Це такий собі дешевий старт. Але дешево – це не безкоштовно. Заплатиш найдійністю чи потім головняком, якщо сайт видалять чи щось інше станеться. Наприклад, оновлять сервер, а сайт перестане працювати і будеш шукати, куди перевести сайт. Зараз повно платних, але доступних хостингів, наприклад, той же http://realhost.com.ua/, чи подібний. Купив за 10 баксів в рік і архіви є, і пошта працює.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.