Вирішив зробити деякі зміни у рубриці 3+2+1. Оскільки я все одно дуже часто не можу визначити чи є блог українським, чи російським, якщо він ведеться російською мовою, то від сьогодні числа 3, 2 та 1 у назві рубрики слід буде розуміти так:
- 3 україномовні статті;
- 2 англомовні статті;
- 1 російськомовна стаття.
Якщо автором російськомовної статті виявиться українець – я буду тільки радий. З іншого боку, на відміну від того, як було раніше, до першої трійки ніколи не потрапить російськомовна стаття, навіть якщо я точно знатиму, що автор – українець.
Іншими словами, тепер класифікація статей у рубриці перейшла із філософського „український блог”, „російський блог” до більш конкретного – україномовний і російськомовний.
А тепер, власне, до справи:
3
- День української мови? Це надто мало! – Чудова стаття tivasyk-а про питання української мови. Хороший аналіз і цікаві висновки. Хоча не погоджусь, що української мови в Україні стає менше. Мабуть, мені щастить, тому що особисто я чую її все частіше і частіше (і в центрі найбільшого міста України – в тому числі)!
- 10 найдорожчих блогів у світі – Сергій Пішковцій на сторінках блога Watcher знайомить нас із десяткою найдорожчих у світі блогів. Йдеться про реальну вартість згаданих проектів, оскільки до переліку ввійшли лише ті сайти, які реально були продані за вказану ціну.
- Розбираємся з Google AdSense. Основні налаштування. – в статті розповідається, як встановити та налаштувати Google AdSense на своєму блозі. Що ж, можливо ця монетизаційна модель буде комусь цікавою. Хоча у моєму випадку вона не показала особливої ефективності.
Хороший пасаж зі статті, який просто хочеться зацитувати:
„…какая разніца, на каком язикє разгаварівают украінци? да русскій попрасту удобнєй: он інтернацианальний (важна в бізнесє), багат тєрміналогієй (абразаваніє і наука), пазваляєт апереться на ширачайшеє творчєскає наслєдіє (культура). а украінскає гасударства-та нєзавісімає — ета главнає!”
Логічно. От тільки ціна тій незалежності за цього географічного положення — гріш в базарний день! Тому що мова — це кров нації, засіб збереження та передачі наступним поколінням зерен культурної та національної самоідентифікації, і водночас — імунна система!
+2
- 5 Tips To Personalize Your Online Communication Using Automation – Що популярнішим стає ваш блог – то складніше вам підтримувати особисті стосунки з читачами і залишатися максимально персоналізованим для кожного з них. Адже, зрештою, ви не машина і не можете приділити увагу кожному із тисячі, десяти тисяч чи ста тисяч щоденних читачів. На щастя, є методи автоматичної персоналізації, на які варто звернути увагу. Саме про них і розповідає автор блога Entrepreneurs Journey.
- How to Write Like an A-List Blogger. А тим часом Лео Бабаута дає відповідь на запитання, яке стало майже класикою серед авторів-початківців: „На що витрачають час ефективні блогери?”
+1
- Люди, перестаньте заниматься бесполезными веб-проектами!. Максим Спірідонов радить підприємцям та інвесторам відмовлятися від заздалегідь провальних інтернет-проектів. Таких проектів сотні на вітчизняному ринку. Але гроші виділено, гранти отримано, договори підписано – і проекти потихеньку тягнуть своє існування, хоча ні ентузіазму, ні запалу, ні майбутнього у них немає.
Контейнерні перевезення із Китаю! Дізнайтеся, як це зробити на сайті karavan-ua.com! Зручно і надійно!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Tweets that mention 3 плюс 2 плюс 1... Випуск #76 | Українська блогосфера -- Topsy.com ()