• Особливо багато таких дописів восени 🙂

 • Ну в тому є певна логіка, оскільки влітку на багатьох блогерів нападає вселенська лінь. :)) А восени вони думають, що будуть писати…

 • Pingback: Tweets that mention Як визначити, що блог скоро помре | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • Сподівався побачити більше коментарів.

  На правах блогера з одним «заснувшим» саме після подібного багатообіцяючого допису блогом спробую пояснити суть явища.
  Десь наприкінці першого року існування блогу з’являється бажання зайнятися справою серйозніше. Вимоги зростають, а знань та навичок не вистачає, від роботи над власне дописами, наповненням, переходиш до читання різноманітних матеріалів намагаючись охопити все — від вебдизайну та програмування до оптимізації та маркетингу.
  І це правильно —
  RE: Ким має бути професійний блогер – Блог – як бізнес-модель

  Але на цьому шляху хтось знаходить себе у іншій справі, у когось змінюються пріоритети, а хтось «зависає» у прагненні добитися ідеалу.

  На свій персональний блог—щоденник я ніколи ніяких особливих планів не мав, пишу собі помаленьку, ділюся думками і він більш менш регулярно оновлюється, а намагання зробити з іншого блогу повноцінний тематичний сайт переросло у довгобуд.
  Краще — ворог хорошого.

  Крім того іноді корисно закинути старий блог, разом з вкладеними у статті емоціями, заплутаним клубком думок та рефлексій.
  Не знищити, а саме піти, з точки зору «оптимізації» дія безглузда, але психологічно допомагає вийти з кризи. Надає можливість побачити себе відстороненим поглядом.
  За рік чи два повернутися, відродити, підкоригувавши тематику закинутого блогу.

  Зрештою блог не повинен бути самоціллю, як, та що ви з ним робитимете, якої мети прагнете досягти — особиста справа. Висловлювані автором зобов’язання надалі писати регулярно виглядають сміховинно, це розумієш особливо ясно коли перечитуєш власні обіцянки торічної давнини. 🙂

 • Власне, згоден з Вами на 100%, що блог не повинен бути самоціллю (в тому сенсі, що не варто змушувати себе писати, якщо ця справа перетворюється на тортуру). Мені просто видалося цікавим саме по собі бажання деяких авторів “виправдовуватися” перед читачами і щось їм обіцяти після тривалих “періодів мовчання”.

  Ваш особистий блог, до речі, в одному ряду з блогом Тівасика – один з моїх улюблених “філософських” (якщо можна так сказати) блогів. Читаю із задоволенням. 🙂

 • Да, есть такое. У меня вот есть пара проектов которые ушли в небытие из-за того, что это было “не моё”. Но три активно сейчас живут 🙂
  И один вот недавно ещё сделал.

 • То й шо? А ще є “блоги-зомбі” – наче й живі і “оновлюються” постійно, але “пишуть” про одне й те саме одними й тими самими словами і нічого більше не відбувається. Провокатор Лєбєдєв своїм “я сьогодні нічого не напишу, а ви всі – ідіоти” збере з півтисячі коментарів. А чому? От! Бо йому _є_ про що написати! І люди про це знають. І так само цікаві особисті блоги, за якими стоїть справжнє людське життя: можна зі своїм порівняти, чи щось новенького дізнатися, чи просто подивитися як інші люди живуть. Але ж то – люди. А от “професійні блогери” – то вже геть інша історія. 🙂

  Щоправда, декого іноді таки й справді цікаво читати – але, знову ж таки, коли починається “за жизнь”, а не “про блоги”.

 • Лєбєдєв своїм “я сьогодні нічого не напишу, а ви всі – ідіоти” збере з півтисячі коментарів. А чому? От! Бо йому _є_ про що написати!

  Знаю ще один різновид щоденників, які на однофразові дописи, типу процитованого тобою, збирають по кількасот (а іноді й тисячі) коментарів. Це псевдоблоги попзірок. Якось натапив я на блог “Ранєток”.
  Допис: “Прішлі із канцерта. Очєнь усталі” зібрав більше тисячі відгуків із серії: “Ви лучшіє”, “Отдихайтє, ми вас любім”, “Ааааа, ранеткі, ви самиє лучшиє в мірє” і т. п.

  Взагалі, навіть дивно, що ти ставиш у приклад подібні записи Лєбєдєва. Адже очевидно, чому вони збирають стільки коментарів. Половина тупо піариться, “патаму шо тисячник” і взагалі – один з найпопулярніших блогів у рунеті. А ще половина відчуває, що долучається до чогось великого, коментуючи дизайнера всія русі.

 • А ще половина переконує всіх навколо “Адже очевидно: подумаєш, яке велике цабе – дизайнер всія русі!” (к) 🙂

  Дарагіє дєті! (к) Щойно ви за все своє життя взагалі зробите бодай півстільки того, що “дізайнєр усія русі” робить за рік – вам одразу ж стане писати блоги на стільки, що не вистачить усього життя що ще залишиться на те щоб про це все таки написати.

  Твій коментар чудово ілюструє наскільки взагалі “блогери” обізнані як що до цього відокремленного питання, так і що до життя (інтернету, тощо.) за межами власного блогу загалі.

  ЗИ: один лише “Укрэтноэксп” – якщо розглянути бодай щось конкретне – дає інформації про Україну ну принаймні не менше, ніж усі інші українські і не дуже блогери разом узяті. Доходить до смішного: якийсь там “дізайнєр усія русі” знає про Україну пише про Україну – _любить_ Україну більше, ніж будь який інший український блогер чи не блогер чи взагалі. Кіно і німці – чес-слово! 🙂 Звісно, я трохи перебільшую, але… Ти особисто коли збираєся у свою першу самостійну подорож Україною? 😉 Якраз буде про що написати. Ото якраз ще й можна буде порівняти з “дізайнєром” – кого цікавіше читати і за ким чи до кого підуть “тисячі коментарів”.

  … отоді я
  І лани і гори –
  Все покину і полину
  До самого бога
  Молитися… А до того –
  Я не знаю бога.
  (к)

 • 🙂 “Дизайнер всія русі” і “блог дизайнера всія русі” – це дві великі різниці. Я не маю нічого проти Лєбєдєва, але його записи із серії процитованого тобою, не мають ні цінності ні інтересу. Якби Лєбєдєв ділився секретами дизайну – його блог був би куди більш цінним (по-справжньому цінним) і корисним. Втім, це навряд чи станеться.

  P.S.: культ особи – це погано, не залежно від того, наскільки це заслуговує особа. Тисячі коментарів на кожен із записів у блозі Лєбєдєва – не що інше, як культ особи.

 • Pingback: Синдром Лебедєва: Коли популярність важливіша за зміст! | Українська блогосфера()

 • Про дизайн див. “Коководство” (к) До чого тут “культ особи”? На мою нескромну думку ти плутаєш поняття.

 • Цікаво. Памятаю декілька разів дістав подібні повідомлення по підписках subscribe.ru, після чого підписка зазвичай міняла господаря. так що, згоджуюся )


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.