• Pingback: Tweets that mention Чому ваш контент таке „лайно”? | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • Stanislav

  Про ядро це правильно зауважено. Взагалі, піклуватися про якість подачі це важливо, але підлаштовуватись під мейнстрім, якщо ви не продаєте сантехніку… немає ніякого сенсу.

 • Больше всего неприятно, когда контент не “гавно”, а его никто не читает. Я знаю пару случаев, когда человек реально кретивил не по-детски, а посещаемость не очень у него…

 • Станіславе, на жаль, якщо йдеться про проекти, метою яких є заробіток, часто виникає конфлікт інтересів автора (власника) і рекламодавця.

  Якісний ресурс передбачає орієнтацію на постійних читачів (ядро), тоді як прибутковий ресурс передбачає орієнтацію на кількість відвідувачів (трафік). Ось і виходить, що сайти, осліплені прагненням наживи, роблять все заради залучення трафіку, забуваючи про ядро.

  Любитель пива, а судді хто? Якщо статті ніхто не читає, то:
  – або сайт ще дуже молодий і про його існування ніхто не знає;
  – або контент не корисний і нікому не цікавий.

  Третього варіанту я не бачу.

 • – або сайт ще дуже молодий і про його існування ніхто не знає;
  – або контент не корисний і нікому не цікавий.

  Есть третий – довольно специфический сайт 🙂 Там человек выкладывает свои писательские креативы. Миниатюры. Очень интересно пишет. Вот только о его литературном блоге мало кто знает.

 • 1. То й шо шо “прописні істини”? Он на “українській блогосфері” була окрема стаття, шо то не гріх – знову написати про одне й те саме, най навіть про це вже написали всі, хто тільки додумався взагалі “писати свій блог”. Так шо нормально! 🙂

  2. Протирічить пункту “вузькоспеціалізований блог”: спеціалісти (справжні, звісно ж, не “професійні блогери”) якрах цінують “сухий реферативний стиль” – без пєрдєлок, свістєлок, і голих баб для краси – шоб піпл хавав. Якщо матеріал _корисний_ – його читатимуть. Мучитимуться, перечитуватимуть по декілька разів, але читатимуть. Бо _корисний_.

  3. Так, “блог – не книга” – у цьому проблема “професійних блогерів”, бо їх неможливо читати “від обкладинки до обкладинки”. Бо немає нічого корисного. 😉 Так само протирічить п.п. про “вузькоспеціалізований блог”. Та й сам собі теж протирічить.

  4. То й шо? Якшо _цікаво_ – читатимуть. І повертатимуться. Якщо _корисно_- читатимуть. І як треба буде ще звертатися до тих “вузькоспеціалізованих питань” – повертатимуться. Якщо “так просто – таких у інеті греблю гати” – то тоді, звісно, закриють і підуть далі.

  Припускаюся усіх зазначених помилок. 🙂 Єдине що – пишучи іншими мовами “московська не рахується” доводиться для початку писати якраз прискіпливо правильно, бо ще не настільки зрозуміло “ширіну і могучєсть” тієї чи іншої мови і тоді справді “шокання” буде виглядати саме як “мовленнєва”. 😉

  ЗИ: жесть! більше півмільйона знайдених слів у Гуглі – у першій десятці чудовий заголовок: “Педагогічні умови формування _мовленнєвої_ _копетентності_ (ги-ги-ги!) майбутніх вихователів”. ПлакалЪ! 🙁

 • “на “українській блогосфері” була окрема стаття, шо то не гріх – знову написати про одне й те саме”
  – що таки про “одне й те саме”? А може все-таки про споріднені речі з новими аспектами, доданою цінністю чи під новим кутом зору? Мабуть, ти про якусь іншу “українську блогосферу” говориш.

  Якщо матеріал _корисний_ – його читатимуть. Мучитимуться, перечитуватимуть по декілька разів, але читатимуть. Бо _корисний_.
  – так могло б бути, якби у читачів не було вибору. Зараз в інтернеті достатня кількість матеріалу на практично будь-яку тематику і завжди можна знайти матеріал, який не тільки відповідатиме на всі запитання читача (тобто буде корисним), але й не змушуватиме його при цьому “мучитися”.

 • “Зараз в інтернеті достатня кількість матеріалу на практично будь-яку тематику і завжди можна знайти матеріал” (к) – дурниці. Висновок зроблений на базі факту “достатній кількості матеріалів власної тематики” – і то таки справді є факт. Те, ще близько 90% (цифру я щойно вигадав: вона 100% відповідає дійсності! 🙂 ) “професійних блогерів” пишуть про блоги – то є факт і він говорить лише про те, що на все інше залишається добре як ті 10%.

  Я зараз працюю над відеогрою – портування на MAC. Деякі питання роботи гри у аспекті як вона виглядає для користувача-гравця для мене не надто очевидні. Документації, як водиться, нема. Шукаю інфу по інету – при цьому мені доступні _декілька_ мов. Справжнього _матеріалу_ – поодинокі сторінки. Все. Гра вийшла мільйонними тиражами на всіх ігрових платформах. Шо не так? 😉

  Запитай у Андрія Подаренка (my.ukrweb.info) чи багато у нього _реальних_ конкурентів на “будь-яку тематику” – от про той же Apple Mac. Або про маленькі компьютери, які він збирає. Або хоча б про великі – “звичайні домашні” чи “для роботи”: останнього вже, здавалося б, має бути море, бо це робить мало не кожен. Але справжнього _матеріалу_ – так само одиниці.

  Так, якщо копати – знайти можна і можна знайти дещо цікавого. Але треба копати, шукати, складати до купи, ходити посиланнями, бо вони не сплівають у пошукових запитах – привіт вам, заробітчани на посиланнях! 🙂 – все це можна, але вибір невеликий і вибирати, власне, нема з чого: добре, якщо джерел буде декілька і їхню інформацію з певного питання можна буде об’єднати і отримати біль-менш цілісну картину і, можливо, повноцінну відповідь на питання. Це – якщо пощастить. 🙂 Отакий він, сьогоднішній веб. Якщо комусь раптом здається, що “всьо уже украдєно до нас!” (к) – це означає лише одне: ви пишете черговий блог про блоги – ги-ги-ги! 😉

 • Погоджуюсь з The Lex – потрібного мало, але з іншого боку хто винен? Блогери зазвичай пишуть самі а не шукають інфу (читання інших блогів не рахується). Тай інформацію різну шукаюсь – блогу який би давав: “Ответ на главный вопрос жизни, вселенной и всего такого”

 • не існує – блоги це все ж таки ЗМІ (в переважній більшості), або особисті роздуми на тему …
  І не більше.

 • Не повіриш, але хороших “блогів про блоги” (тих, які не лише надихатимуть інших блогерів створювати свої “блоги про блоги”, щоб заробляти на посиланнях та партнерках) також дуже небагато. Втім – вони існують. Так само існують хороші блоги (чи матеріали на сайтах) на інші тематики.

  Я зараз дуже багато працюю з флешем – відповідно, шукаю матеріали про програмування на AS. Здавалося б – що може бути нуднішим, ніж вивчення мови програмування? Тим не менше – постійно натрапляю на чудові матеріали. На жаль, переважно англійською мовою. 🙁 Якщо шукати тільки українською – тут описана тобою проблема дійсно має місце…

  До речі, здивований, що ти займаєшся портуванням відеогри на MAC. Теж маю стосунок до цього останнім часом (щоправда – не портування, а створення флеш-ігор). Дивно, що в інтернеті складно знайти матеріал на цю цілком технічну тематику. Раджу звернутися до книг. Я зараз читаю кілька класних посібників по AS і дизайну ігор. Чудове доповнення до інформації у блогах.

 • Та я ото тепер думаю може купити додому айМак – зручна штука же ж! Тільки Подаренку не кажи… 🙂

  ЗИ: у грі меню – на флеші. Треба видалити трохи зайвого – дай, думаю, швиденько гляну що й до чого – адже “у інтернетє всьо єсть!” (к) 🙂 ага, якраз, зараз… 🙂

  Книжки (не художні та й ті не всі) читати просто так нудно. Та й не пишуть там зазвичай нічого. Ну пишуть, але так само – дуже й дуже одиниці такого щоб не орієнтованого на “мега-початківців”: “як мені створити свій перший флеш на флеші” (к)

 • Погано шукаєш. Про що-про що, але про флеш інформації в інтернеті предостатньо, особливо, якщо тебе не лякає англійська. І якраз матеріалу, орієнтованого на “мега-початківців” обмаль. Зазвичай пишуть для людей, які вже знайомі з основами програмування. Може саме в цьому проблема?

 • Цікава публікація.
  Щодо реферативного стилю – мушу згодитися, час від часу помічаю за собою подібніречі.
  Пробую це виправити аудіоблогом, але, покищо в процесі розвитку.

 • Начебто в інтернеті й написано про все, що тільки можна уявити. Але коли постає конкретне питання і починаєш шукати – відповідь на нього найчастіше не знаходиш… Парадокс.
  Інша справа, що такі питання виникають далеко не в кожного, а тому писати на задану тематику – прирікати свій блог чи сайт на низьку відвідуваність, про що казав The Lex.
  Як з цим боротися – поки що не вирішив.
  Офтопік: я вже став постійним читачем “Української блогосфери” ;-). Але з професійного боку цікавить і таке питання: яка середня відвідуваність Вашого сайту (з огляду на певну недорозвиненість – сподіваюсь, поки що – УАнету)?

 • У футері є лічильники, у деяких з них відкрита статистика.

  На сьогодні блог має 200 – 300 унікальних відвідувачів на день. Ще частина читає через RSS не заходячи на сайт (оскільки віддаю в RSS повний контент статей). Хочу якось провести експеримент і на тиждень закрити повний фід, щоб подивитися, наскільки зросте відвідуваність.

  Відвідуваність дуже сильно залежить від тематики. Якщо обрати більш популярну тематику і активно працювати над розвитком блога – можна досягнути набагато більшої відвідуваності і досить швидко. Втім, я ніколи не ставив перед собою такої мети.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.