Привіт, друзі. Сьогодні п’ятниця – чудовий день для того, щоб розслабитися з чашкою запашної кави перед екранами своїх моніторів, читаючи найцікавіші матеріали української, англомовної та російськомовної блогосфери.
3
- Фільтри Google – цікава, а головне – максимально повна стаття Максима Пащенка про фільтри пошукової системи Google. Значна кількість сайтів в інтернеті створена не для людей, а для перенаправлення трафіку на інші сайти, для впливу на пошукову видачу тощо. Щоб видача була максимально справедливою, сміття необхідно фільтрувати. Яким чином із цією задачею справляється Google – читайте у статті Максима Пащенка. До речі – надзвичайно детальний огляд, який дозволить навіть новачкам у блогінгу зрозуміти, за які „заслуги” їхній блог може потрапити під фільтри провідного світового пошуковика.
- Рекомендаційний веб: як, звідки, і чому. Стаття про застосування механізму рекомендацій у середовищі веб 2.0. Дозволяє зрозуміти, а в чомусь – навіть переосмислити старий як світ механізм позитивних та негативних рекомендацій. У статті пояснено, яким чином цей принцип успішно застосовується у сучасних соціальних сервісах і навіщо це потрібно.
- Власні кнопки у редакторі WordPress Часто використовуєте стандартні „шматки” коду при публікації записів у WordPress? Тоді вам просто необхідно ознайомитися із цією статтею. У ній детально розписано, яким чином зробити користувацький код частиною стандартного інтерфейсу редактора WordPress. Вам більше не потрібно зберігати його у окремому файлі і вручну вставляти у публікації.
+2
- Importance of Credibility in Blogging – про важливість компетентності у блогінгу. Цікава стаття про те, чому деяким авторам вдається набагато краще просувати сервіси та заробляти на партнерських програмах, ніж іншим. Причина у довірі читачів та компетентності автора.
- How To Write Three Blog Posts A Day – своєрідне логічне продовження моїх статей про пошук ідей для публікацій та створення якісного контенту. Автор ділиться своїми секретами генерування ідей та підтримання блогерського „тонусу”.
+1
- Как выучить PHP или любой другой язык программирования. А ця стаття буде цікава тим блогерам, які не зупиняються на мінімальному наборі технічних знань, необхідному для ведення автономного блога і прагнуть розвивати далі свої програмістські навички. У статті описано надзвичайно дієвий і на мою думку – єдино правильний підхід до опанування мови програмування. Принаймні, саме цей підхід я сповідую, публікуючи уроки ActionScript на своєму блозі про Flash.
Создали блог, а посетителей все нет? Вам нужна раскрутка сайта, а так же интересный и полезный контент!
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)