• 8)))
  Так тому Максону! 8)

 • Максон – це людина, яка не на словах, а на ділі дуже багато зробила для розвитку української блогосфери. І його “Блогобіг” однозначно належав до другої категорії блогів (якщо користуватися класифікацією із цієї статті).

 • А до чого тут Максон? (я щось не в темі)

  Ідея правильна, але ставити Лебедеве як приклад абсолютно неправильно:

  1) Тьома – онлайн зірка а не офлайн, і широкі маси його не знають, на відміну від інтернет-користувачів, а знають в тому числі і за скандальний блог
  2) Люди читають його не просто так – а через своєрідний, притаманний лише йому стиль написання (що б він не написав, там відчувається Лебедєв), і ще через пункт 3.
  3) Ну як можна казати що людина мало займається блогом, якщо вона пише щодня, їздить в подорожі ЗАРАДИ БЛОГУ, придумує і реалізує неординарні конкурси та рубрики у своєму блозі.

  Його блог таки є чому почитувати, що хто б не казав!

 • Йдеться не про всього Лебедєва, а лише про його односкладні пости без змісту з посиланням читачів, типу “Писати сьогодні ні про що не буду, а ви всі ідіть на …”

 • Чим відрізняється “Писати сьогодні ні про що не буду – всі йдуть в сад!” (к) від “підіть до супермаркету і повештайтеся між полицями – може вам спаде на думку якась (фігня) типу корисна ідея для чергової статті у блог” (к) – ? 😉

  Ти не правий за всіма пунктами. По-перше, ти зациклений на блогах: у Лєбєдєва є не лише блог. По-друге, навіть у своєму блозі він пише _багато_ чого _корисного_ про те, чим займається, де буває, тощо – а його пости “всє в сад” _не_ читати набагато простіше, ніж вичавлені зі стелі супермаркету 15 тисяч знаків ні про що.

  До того ж хто-то, а якраз Лєбєдєв своїм блогом займається: він тупо заробляє на ньому рекламою. І не “сапою”, а справжньою рекламою. І хто там після цього “професіонал”?

  ЗИ: доречі, доведення шляхом наведення аналогії – чи не найгірший з можливих варіант. Хіба я ще не казав? 😉

 • Чим відрізняється “Писати сьогодні ні про що не буду – всі йдуть в сад!” (к) від “підіть до супермаркету і повештайтеся між полицями – може вам спаде на думку якась (фігня) типу корисна ідея для чергової статті у блог” (к)

  сподіваюся, це було риторичне запитання. Бо якщо ти дійсно не бачиш різниці, то можу лише порадити далі читати “багатозмістовні” пости Лебедєва, де читачів посилають у різних формах.

  Так, Лебедєв не ідеальний приклад першого типу блогерів, бо іноді дійсно пише щось корисне. Але повторюся, йдеться про конкретний тип його постів…

 • Pingback: Tweets that mention Синдром Лебедєва: Коли популярність важливіша за зміст! | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • Лебедев просто дуже відомий – от і все – гляньте на сторінку яндекса – там написано.
  щодо його творчості – то ось
  http://logobank.ru/publ/5-1-0-35
  думаю тисячі змогли б не гірше – але ж – це визнаний авторитет – тому йому слава й шана.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.