• Гарно все по полицях розкладено. З власного досвіду можу тільки підтвердити все написане тут.

 • Лінь 🙂 і таке само переконання: “нафіг надо”

 • Pingback: Tweets that mention 4 фактори, які заважають вам стати блогером (або розвиватися як автор) | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • Володимир, з лінню погоджуюсь, хоча особисто в мене вона зазвичай вписується в один із чотирьох прикладів. А от “нафіг надо” – це з іншої опери. Принаймні у цій статті йдеться про людей, які ХОЧУТЬ створити блог, а не думають, “нафіг надо”.

 • Ці фактори заважають кожному блогерові, схильному до них, і нема сенсу стверджувати протилежне. Питання в іншому: які існують методи протидії? Ну, з першим зрозуміло: якщо блогер лише мріє повторити досвід більш успішних блогерів, і це його єдиний мотив, то краще й не починати. Решта три в тій чи іншій мірі є у всіх: невпевненість у своїх силах, сумнів щодо правильності власних дій властиві кожній мислячій людині, бажання звести діяльність до мінімуму — взагалі інстинктивне. І це стосується не лише блогів: чим глибше ми пізнаємо проблему, тим більше сумнівів вона породжує. Свій перший успіх ми сприймаємо з захопленням, і це штовхає нас до нових звершень, але єдина причина цього — ми ще не знаємо, наскільки незначне це досягнення, тому продовжуємо рухатись уперед. Дурням завжди щастить — проблема в тому, що в цьому щасливому стані неможливо лишатись вічно.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.