• Почитати Ольшанського й справді цікаво: слова нє мальчіка, но мужа. 🙂 Сам нічого не створив і до сьогодні займається “сервісом” – “купи дешевше й перепродай”. У статті є згадка про компанію “Адамант” – я на ній свої сайти тримаю українські – чомусь це виходить… гм… у чотири рази дешевше, ніж пропозиція “Мірохосту”. 🙂 Особливо повеселила фраза “справжнього бізнесмена” – “В Mirohost – 25-30 тыс. сайтов. Точно сказать не готов, так как есть разница …” (к) А ще мені страшенно сподобався “оптимізм руського бізнесмена”: “ми сподіваємося вийти на закордонні ринки!” (к) Це туди, де ця послуга дешевша ну десь так на порядок, ніж у нас. Це якщо навіть у доларах – ги-ги-ги! – рахувати.

  Проблема України й усього пострадянського простору – за виключенням Прибалтики – якраз чудово проілюстрована у цьому інтерв’ю: доки західні сусуді швидко, але цілеспрямовано перебудовували свої держави “назад на європейський лад”, Україна “і Ко.” – возили відики та шмотки з Еміратів. Тепер, що цікаво, нічого не змінилося: перетинаючи кордон у західному напрямку одразу ж потрапляєш до Європи з усіма “ізлішествамі всякімі нєхорошимі” (к), а повертаючись назад – “на Родіну”, де “бізнесмени” – торгаші китайським товаром наднизької якості.

  Доречі, я якось китайські кросівки купив, але у Ізраїлі. Відходили 5 років кожен день і навіть підошви не стерлися. А ви, українські дітки, вчіться у того дядька, який досі торгує … 😉

  ЗИ: доречі, якраз з Еміратами таки й справді добре порівнювати. Як відомо, якраз там знаходиться один з найпрестижніших об’єктів нерухомості – готель “Парус”. З навколишніми “престижними вілами”. От тільки мало хто знає, що насправді то – технічно одне з найгірших місць для проживання чи відпочинку: фактично територія є тонкою змужкою вздовж узбережжя, забудованою навколо великого шосе. І навколо там – нічого окрім того самого шосе, піску, та доволі брудного моря. Зате престижно і, відповідно, дуже дорого. Нічого не нагадує? 🙂

 • Цікаво, чому ж “дурні” користувачі вибирають послуги Мірохосту, якщо у “кльовому” Адаманті вчетверо дешевше?

  До речі, ознака хорошого підприємця і бізнесмена якраз у вмінні диференціювати свій продукт таким чином, щоб люди з радістю платили за нього, не зважаючи на те, що за сусіднім рогом щось схоже але у надцять разів дешевше. Запитай у Джобса. 🙂

 • Мабуть бо то українські користувачі. У Джобса запитав – він відповів, що саме тому Єппл і не має справи з бізнес-продуктами.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.