• Pingback: Tweets that mention Як спонукати активність коментаторів у вашому блозі? -- Topsy.com()

 • стосовно статистики коментарів з лінками. Я б казав що тк не можна рахувати. Дякуючи всюдисущому вордпресу і однаковим формам коментарів я ніколи не заповнюю жодного поля 🙂 Думаю не я один 🙂

 • Тим не менше, на блогах, які безпосередньо не стосуються роботи в інтернеті доволі часто бачу коментарі без лінка на сайт, хоча технічно він дозволений. Та навіть на моєму особистому блозі та блозі про флеш вони трапляються.

  На блогосфері – набагато рідше (припускаю, що це пов’язано з тематикою, адже майже у всіх читачів “Української блогосфери” є власні блоги, якими вони хочуть поділитися).

 • Завжди вважав що лінк на персональну сторінку, а коли є кілька сайтів, то на власний сайт подібної тематики, це щось на зразок рукостискання.

  Автор має право знати, чи принаймні уявляти що за людина залишила коментар.

  Скажу мабуть крамольну річ, лінки у коментарях варто закривати від індексації. Якщо сайт коментатора справді зацікавив, краще вже послатися на нього у статті.

 • У коментарних лінках немає нічого поганого, власне, я й не намагався сказати, що це так. Але їхня відсутність точно свідчить, що людина написала, бо їй хотілося поділитися думкою, щось додати або заперечити. В іншому разі існує ймовірність, що коментар був написаний саме заради посилання. Принаймні, саме за таким принципом діють спамери.

 • adriano

  Цікавий блог цікаво коментувати 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.