• старий, але дуже класний пост на цю тему
  дуже хотів би почитати Ваші роздуми щодо нього
  http://habrahabr.ru/blogs/personal/30716/

 • Михайло, я не знаю, чому Ви віршили, що пост Бобука якось перегукується із моїм (принаймні, жодних паралелей я не побачив). Цікаво, чому ви прийшли до такого висновку.

  Якщо говорити про статтю на хабрі, то як на мене – це доволі вдалий метод порівняння різних явищ з певними спільними (чи умовно спільними) рисами. Порівнювати так можна що завгодно. Я, наприклад, можу порівняти блог з будинком, з футболом, з польотом у космос, з приготуванням олів’є…

  Бобук порівнює блог з шоу. А оскільки автор з нього першокласний – то й порівняння виходить доволі вправним. У ньому навіть є кілька цікавих ідей, як от: “Очень важно понимать что и зачем вы делаете” чи “Следите за аудиторией, но не потакайте ей”. А є і відверто “притягнуті за вуха” ідеї. Загалом – цікаво почитати, так що дякую за посилання. 🙂

 • Ярославе, відповідаючи на Ваше запитання в першому абзаці – стосовно того, чим пост Бабука мені видався дуже схожим на Ваш.
  Післясмаком (послевкусием російською).
  Як і в нього, так і у Вас в цьому пості, багато води і суперечливих речей. Але є головна ідея, яку в обох випадках вдалося донести.
  Обидва записи прочитав в короткий проміжок часу і обидва вони наштовхнули на дуже схожі роздуми.

 • Обожнюю цей виступ Стіва Джобса. Дякую 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.