• Але ж, коли ти спілкуєшся у мережі, ти також потрапляєш під фактор випадковості. Ти спілкуєшся з тими людьми, котрим цікаві такі ж самі теми як тобі, з тими, хто думає як ти.
  Можна сказати інтернет спілкування та дружба у мережі – це просто модифікація можливостей потоваришувати у оффлайні, які ми мали раніше.

 • Pingback: Tweets that mention Яким чином електронні комунікації збагачують наше спілкування | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • В інтернеті знайти товариша за інтересами простіше, ніж поза ним. А так, звісно, мережа не здатна замінити офлайн.

 • Тема філософська. якось недуже воно звучить вибирати друзів, як на конкурсі краси. Але я за інтернет комунікації. Навіть, якщо людина не хоче шукати нових друзів, вона може ефективно спілкуватись із старими і вирішувати свої запитання моментально, а без нету довелось би на возі їхати три дні 🙂

 • ELECTRIC, основна ідея не в тому, що тепер можна вибирати друзів, “як на конкурсі краси”, а в тому, що тепер легше знайти людей, які мають спільні інтереси, а не як раніше – з ким в один під’їзд/за одну парту потрапив – з тим і товаришуєш.

  Онлайн все одно не здатен замінити офлайн. Але я не розумію людей, які кажуть, що новітні технології збіднюють наше спілкування. Як на мене – навпаки…

 • geo

  Інтернет відучує нас сприймати світ реально. Адже ми “знаємо” що у нас сотні друзів в фейсбуці, то ж навіщо нам перейматися проблемами Голопупенка, з яким сиділи за одною партою. Але насправді може виявитися, що з тієї сотні не набереться і на півПетра. Друзі в неті і в реалі – це зовсім різні речі.

 • geo, “Інтернет відучує нас сприймати світ реально” – я б сказав, що це стереотип, тому що не знаю жодної людини, яку б інтернет відучив сприймати світ реально. Може мені просто пощастило?

  У мене майже дві сотні друзів у фейсбуці (і за сучасними мірками це дуже мало), але це не завжає мені регулярно спілкуватися з університетськими друзями та колегами по роботі, зустрічатися за пивом, їздити на природу.

  Окрім цього я тепер особисто знайомий з багатьма людьми, з якими ніколи б не зустрівся, якби не існувало інтернету. І з певною частиною цих людей ми також ходимо на пиво і спілкуємося в офлайні. 🙂

 • Аж ностальгія взяла коли прочитала….


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.