• Цікаво написано,от я і роблю так як ви кажете – просуваю і одночасно ще й пишу,правда поки що тільки невеликі успіхи

 • Успіх залежить від комунікаційних здібностей автор, а також від йго популярності в друзів. Багато друзів, котрі справді люблять автора, завжди дадуть блогу велику популярність, коменти, розголос 🙂

 • Pingback: Tweets that mention 2 взаємовиключні блогерські міфи | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • На власному досвіді замітив, що активність в соц. мережах дає свої плоди. Також велику роль грає дружба з іншими блогерами.
  Та й сам лояльно ставлюсь до тих хто хоче познайомитись: додаю їх блог у рідер і коментую при нагоді пости.

 • Сьогодні запускаю свій особистий блог. Незнаю на що сподіватися. Місяць тому я вже запустив блог, але тематичний…з часом зрозумів, що туди не напишеш про всякі речі, бо він тематичний. Але за місяць просування тематичного блогу не побачив великої популярності. Якщо написати в соц мережі, написати в сервіси “питання-відповіді”, то на 70-90 відвідувачів в день можна сподіватись, але якщо нічого не робити, то заходять максимум 10-15 відвідувачів 🙁

 • Все залежить від популярності тематики та оригінальності вашої авторської подачі. Але загалом 70-90 відвідувачів на день через місяць просування – це непоганий результат. На цьому блозі було значно нижче. Правда й тематика тут доволі вузька.

  Вітаю з відкриттям особистого блога. У свій час я також прийняв таке рішення і не жалкую.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.