Спонсор статті:
Грамотное поисковое продвижение сайта от SeoProfy
Автор фотографії:
В далекому минулому я вже писав про те, як автор може потрапити зі своєю статтею на „Українську блогосферу”. Але інформація щодо власне правил розміщення там була доволі уривчастою та розмитою. Тому сьогодні я пропоную перелік простих принципів, які гарантуватимуть, що вашу публікацію буде розміщено в „Українській блогосфері”.
Що дасть вам публікація гостьової статті на „Українській блогосфері”?
Перш, ніж говорити про правила, давайте розберемося, навіщо це потрібно вам, як авторові? Навіщо вам витрачати свій час та зусилля, щоб написати статтю до чужого блога?
- Якісний гостьовий пост – це насамперед надзвичайно потужний маркетинговий інструмент. Якщо ви ведете блог на споріднену тематику – то майже напевне частина читачів „Української блогосфери” стануть і вашими читачами після публікації гостьового поста.
- Розміщення кожного гостьового поста на „Українській блогосфері” супроводжується посиланням (а можливо, навіть кількома посиланнями) на ваш проект чи проекти. Ці лінки є прямими та індексуються пошуковиками, що дозволяє отримати SEO-ефект. А враховуючи той факт, що інформація розміщується перед статтею – лінк потрапляє у анонс публікації і з’являється на головній сторінці, сторінках тегів, архівів, категорій тощо.
- Гостьовий пост – найпростіший спосіб донести важливу інформацію до спільноти „Української блогосфери”. Якщо вам хочеться розповісти про щось, що має для вас велике значення – цей блог може стати чудовим майданчиком. Якщо ж тема виявиться актуальною – бурхлива дискусія у коментарях гарантована. Чи варто говорити, що зазвичай після таких дискусій нові читачі на лічильнику Feedburner вашого блога та фоловери у Twitter-і з’являються, наче гриби після дощу.
- Скрупульозно та старанно написана стаття – це ще й індикатор вашого професійного рівня. Якщо ви займаєтесь бізнесом, дотичним до тематики „Української блогосфери”, то гостьовий пост на цьому блозі дозволить продемонструвати ваші професійні навички і знайти нових клієнтів.
Головне слово у попередньому абзаці – ЯКІСНИЙ! Адже по суті читачі матимуть лише одну спробу, щоб познайомитися з вами, вашою тематикою та вашим стилем. Якщо гостьовий пост з будь-якої причини видасться їм нецікавим або некорисним – у них не буде жодної причини заглядати на ваш блог. І навпаки, якщо гостьовий пост їх захопить, вони швидш за все захочуть стежити і за вашим основним блогом, щоб, не дай Бог, не пропустити чергової цікавої публікації.
Яких правил потрібно дотримуватися, щоб ваша стаття була опублікована
- Перше і основне правило – стаття не повинна бути рекламною. Найменший натяк на рекламу у гостьовій статті призводить до втрати нею статусу гостьової. Я пропоную можливість розміщення рекламних оглядів на „Українській блогосфері”, з деталями якого можна ознайомитися на сторінці „Реклама”.
- Тематика статті повинна бути хоча б частково дотичною до тематики „Української блогосфери”. Я намагаюся якомога менше обмежувати авторів у виборі тематики, але статті про нерухомість, гру в шахи чи розмноження африканських тушканчиків тут точно не будуть опубліковані.
- Стаття повинна бути якісною. Це найбільш суб’єктивний момент в оцінці гостьових статей. Вам може здаватися, що ви написали геніальний твір, а мені – що таку нісенітницю соромно публікувати на блозі. В будь-якому разі прошу не ображатися, якщо у публікації гостьової статті буде відмовлено з формулюванням „недостатньо якісна стаття”. Втім, поспішаю заспокоїти – наразі ще жодна стаття не була відхилена з таким формулюванням. Зрештою, якість гостьового поста – це насамперед ваше обличчя!
- Не варто зловживати посиланнями. Посилання допомагають краще орієнтуватися у тексті і роблять його інтерактивним, але зловживання ними не веде ні до чого хорошого. Тому, якщо ваша стаття буде наскрізь пронизана лінками – вони „самознищаться” на етапі публікації. З тих же причин не варто занадто надхненно вставляти у статтю посилання на численні публікації власного блога. Я не лише їх видалю, але й зроблю відповідні висновки про єдину причину написання гостьової статті.
- Останнє, але не менш важливе правило – стаття, яку ви пропонуєте для публікації на „Українській блогосфері” повинна бути оригінальною. Я борюся за якість та унікальність контенту на цьому блозі, тому приймаю лише оригінальні авторські статті, які не були раніше опубліковані. В минулому я робив винятки з цього правила, наприклад, для статті про Docs.com, яка перш, ніж з’явитися на „Українській блогосфері”, була опублікована на сайті автора. Але в майбутньому винятків не буде.
P.S.: 2-3 лінки у статті – це нормально.
Дотримуючись цих простих і логічних принципів, ви гарантуватимете, що ваша стаття потрапить на „Українську блогосферу”. А я, в свою чергу, докладу усіх зусиль, щоб цей блог був привабливим майданчиком для ваших публікацій. Вірю, що наша співпраця буде взаємовигідною!
Надсилайте свої гостьові статті на електронну скриньку: jarofed(at)gmail.com
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Tweets that mention Хочете „засвітитися” на „Українській блогосфері”? Напишіть гостьовий пост! | Українська блогосфера -- Topsy.com ()