• Цілком погоджуюся, що твітер не може вбити rss і те що хтось перестав чимось користуватися не означає, що воно відмирає.
  Найцікавіше мені писати і читати твітер з телефона, а останнім часом він же став основним засобом читання rss. На ноуті в основному тільки улюблені переглядаю, які для подальшого перегляду і позначав.
  Отож, що простіше: відкривати кожне посилання з твітера чи просто тицяти кнопку некст? І там і там rss у виграші.
  І як було у тому ж твітері кимось затвічено:
  Твітер – це те, що не боїшся пропусти, а рідер – це те, що не хочеш пропустити, навіть і через два тижні.
  І взагалі це різні речі, хоч і схожі

 • Twitter уже убил RSS. Точнее тот RSS который был до появления Твиттера. Благодаря ему подписки превратились из малопонятных анонсов со ссылкой в хранилище информации, в статьи и страницы.

  Все эти доморощенные оптимизаторы наконец оставили впокое технологию подписок и отдали ее на откуп читателям. Для трафика сейчас принято использовать микроблоги и стены соц. сетей.

  Ну а про удобство твиттера – используйте списки (Lists). Они были придуманы для всех ваших пяти пунктов) Они позволяют структурировать и систематизировать ваши ленты. Физически невозможно читать, если у вас несколько тысяч фоловеров и вы всех фоловите в ответ)

 • Статью могу охарактеризовать одним словом: СОГЛАСЕН.

  А те кто пишут, так это просто модный тренд (реклама), и явление мимолетное.

 • Pingback: Tweets that mention Чому Twitter ніколи не замінить RSS | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • А я поєдную твіттер і RSS. але те що твіттер не замінить RSS згідний на всі 100. І в твіттері хоть стараюсь додавати лише живих людей і тих, хто не спамить багато, всеодно пропускаю твіти.

 • wedmid, “Твітер – це те, що не боїшся пропусти, а рідер – це те, що не хочеш пропустити” – дуже влучно підмічено!

  unpositive, я б не був настільки категоричним. Твіттер, безперечно, зручний інструмент. Але lists частково вирішують тільки одну проблему – сортування.

  Загалом, частка людей, які користуються RSS-рідерами дійсно падає на користь Твіттера. Але люди, для яких важливий повний контроль над підписками та можливість повертатися до цінної інформації, продовжуватимуть користуватися рідерами. Принаймні до тих пір, поки не з’явиться інша альтернатива, яка зуміє більш якісно задовольнити цю потребу.

  І зверніть увагу, у статті я змовчав про те, що у рідері, на відміну від твітера, є можливість зручно читати більшість публікацій (ті, що віддають повний RSS) не переходячи за лінками, чого немає в Твіттері.

  Vovkylaka, 🙂 у мене теж співвідношення фоловерів до фоловінгів 8 до 1, але все одно замало часу, щоб все перечитувати.

 • Щодо відкритих постів, то після переходу на телефон, для читання, то усі закриті повидяляв. Якраз для них і зручний твітер, бо різниці немає.
  Щодо використання самого сервісу від google, то ним теж не користуюся, а його чудово замінив додаток для хрома feedly. Він подає мою стрічку у вигляді такої собі газети, плюс різні варіанти відобреження.
  А також рахує карму(кліки) з твітера.
  Оце напевно те майбутьнє, а точніше уже сьогодення rss.

 • wedmid, теж часто дратують фіди, які ставлять власні пузомірки вище зручності користувача (а для чого ще автори закривають віддачу повного RSS?). Особливо коли читаєш з телефона, де кожен зайвий клік дорого коштує та й вантажиться довго.

  Про feedly не чув. Можливо, тому, що я не користуюся хромом. Втім, Google Reader мене поки що повністю влаштовує.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.