• Теги зручний інструмент для систематизації записів. Розділи ділять загально, а теги вже додають конкретності. От як в природі, є розділ – риби, а теги – це бички, карасі, скумбрії :)))

  Для сеошників – це взагалі ціла епопея:)

 • Pingback: Tweets that mention Як правильно працювати з тегами | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • Теги взагалі вивчає ціла наука зараз – фолксономія)

 • Щодо того що дуже густа перелінковка блогу це добре, і що це дуже зручно користувачам, і що це дуже допомагає при індексуванні – то це спірні питання.

  Але для знаходження “подібних дописів” це дійсно незамінна річ.

  Ще при веденні блогу, я зауважив, що теги, які часто зустрічаються хочеться перетворити в категорію.

  А на ключові слова (які є в метатегу keywords) вже ніякі пошуковики не звертають уваги, тому їх заповнювати – даремна трата часу.

 • Насправді теги – це категорізація, але не ієрархічна а плоска (flat), і ключеві слова – але з найбільшими ваговими кофіцієнтами.
  Folksomomy (як вдало зауважив Vovkylaka) це наука, але перекладється як народна класифікація.

  В мене позаминулого року я керував магістерською роботою на дану тематику (http://dspace.tntu.edu.ua/handle/123456789/58).

  Там цілий “гіперграф” як математична модель.

  А гуглпошті як вам теги (мітки) ваших листів і можливість внесення одного листа до різних категорій ? 🙂

  А от в WordPress коли починаєш відносити статтю до різних категорій щей не кінцевих – це сильно погіршує SEO.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.