• Найкраща мотивація – фінансова:) Але в Україні це дуже важко.

  Також гарно, коли є коло читачів, що коментують. Але в Україні це дуже погано, бо ми ж українці, ми мали в дупі підтримувати інших, тим більше морально, ми не коментуємо інших, а хочемо щоб коментували нас, і таких причин є багато.

  На власному досвіді знаю, що вся ота блогосправа тримається тільки на ентузіазмі з маленькими вкрапленнями – подачками за постові чи контекст.

  В нас люди ніколи не вміли і не будуть вміти дякувати. в нас люди вміють лише гадити, дуже перфектно вміють.

  І звідки має бути натхнення в людей, якщо вони щодня боряться і викладаються, а взамін мають хіба негатив.

  Існує т.зв. стара когорта авторів, котрі пишуть бо це вже стало їхнім життям чи значною його частиноую. Молодь сеошнічає, манімейкернічає і тролить.

 • Тарасе, з більшістю сказаного згоден, але щодо “молодь сеошнічає, манімейкернічає і тролить” ти трохи перегнув. 🙂 Не все так погано 🙂

  Щодо найкраща мотивація – фінансова – теж можна посперечатися. Як на мене, найкраща мотивація – спільнота. Розуміння того, що ти робиш корисну справу і твоя праця комусь потрібна. А прибуток – це вже закономірний наслідок. 🙂

 • Pingback: Tweets that mention Як боротися з блогерською апатією | Українська блогосфера -- Topsy.com()

 • А де ж тоді ця молодь?:) От де їхні коменти?:)))

 • Ну, не знаю. Мене постійно коментують троє людей, з якими я регулярно спілкуюсь в реальному житті. Цього більш ніж достатньо.

  А взагалі це Шекспір щось таке сказав: “Люди коментують лише коли критикують, і не погоджуються. Бо всі згоди, і похвали однакові, а кожна критика інша”. В нього це правда було сказано про любов – але суть та ж.

  Тому якщо вас не коментують критикують – значить все в порядку. 🙂


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.