• Колись реферати можна було легко найти безкоштовні в інтернеті, а тепер на перших позиціях стоять платні сайти, де навіть не платити треба а надіслати смс, яке скоріш за все знімить всі гроші з вашого рахунку. А стосовно платного контенту то це все через надмірну жадібність його власників, які в результаті втратять свою аудиторію

 • Vgoltv

  Стосовно інтернет курсу по роботі з флеш – ця технологія дуже швідко змінюється, тому найкращим курсом буде остання кніжка та персональні вправи.
  Я флешер із досвідом, знаю що кажу.

 • Приємно познайомитися. Сам зараз саме так і навчаюся – працюю над досить великим (як для однієї людини) ігровим проектом і якщо стикаюся з труднощами – шукаю відповідь в інтернеті/книгах. Із “паперових” купив тільки ActionScript3 Коліна Мука. Втім, ця книга здатна замінити десятки інших.

  На жаль, при такому методі навчання, яке використовую я, є одна проблемка – я знаходжу рішення проблем по мірі їх надходження, але не можу бути впевнений, що знайдене мною рішення найкраще. Тому хороший курс, створений досвідченим флешером був би у нагоді. І за такий контент я дійсно готовий був би заплатити.

  До речі, а якими флеш-проектами займаєтесь Ви? Було б дуже цікаво поглянути/поспілкуватися. І звісно, заходьте на мій флеш-сайт: nub.com.ua

 • Дякую за лінк на ваш проект
  Мій останній флеш проект (я працював, належіть не мені) – http://www.colorotate.org/

  Усе ви знати не будете ніколи на жаль. Та це і не потрібно. Наприклад, якщо ви актівно не працюєте не із сервером, то вам не потрібен amf protocol. Також нащо вам сокети, наприклад, поки ви не зіткнулись із ними.
  Дуже допомогає командна праця над проектом, якщо команда кваліфікована.

  Колін Мук – дійсно добра книга. Ви юзаєте FlashDevelop – це також і мій вибір.

  Зараз я намагаюсь опанувати iOS, від флеш трохі відійшов.

 • Та мова й не йде про геть увесь контент. Власне, відповіді респондентів, ІМХО, відображають той стан, що вже існує – ти або купуєш електронний продукт (програму, аудіо, відео, книгу), або шукаєш безкоштовну версію (не виключено, що піратську й биту). Ніхто ж не каже, що за вхід на сайт треба буде кинути монетку до скарбнички…
  Втім, деякі закордонні видавництва (Оксфорд Паблішін, здається, В-во Університету Чикаго)за доступ до своїх сайтів беруть гроші, а аудиторія обраховується тисячами відвідувачів… Адже паперова версія обійдеться дорожче;-)

 • Питання в анкеті формулювалося якраз таким чином: “Чи готові ви платити за доступ до улюблених сайтів, якщо вони раптом перестануть бути безкоштовними?”

  А про видання провідних світових університетів я знаю. Harvard Business Review також платна. Але рівень і якість контенту в них відповідає своїй вартості. До того ж такі видання можуть забезпечити “унікальність” свого контенту в тому сенсі, що їхні статті (принаймні найсвіжіші) неможливо знайти в безкоштовному доступі.

 • “то це все через надмірну жадібність його власників” – мене завжди веселили такі вислови: таке враження, що всі мають виконувати свою роботу за дякую 🙂 ЗМІ – це теж бізнес-проекти, який повинні приносити гроші їх власникам, інакше навіщо їх робити!?


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.