• Цікавий допис, глянув на свою статистику. В мене з пошуковиків за весь час що існує блог 20%, 30% дайрект вхід, і 50% з інших сайтів.
  За останні півроку відвідуваність збільшилась відсотків на 30%, і знову ж подібні результати 25/30/45

 • Класна статистика. Вочевидь, багато людей йдуть на сайт за порадами друзів чи самі є друзями. Прагну досягнути чогось подібного на “Українській блогосфері”. 🙂 Без зниження абсолютних показників, звісно.

 • А як на рахунок звіту в гугль налітіксі, який показує відсоток нових користувачів, і таих хто повернувся?
  Або, більш детальний варіант – лояльність відвідувачів?

  Я користуюся ними, правда тільки час від часу.
  До прикладу, за період до нового року 1 раз відвідувало його 56% людей.
  А після нового року – уже 50.
  Тобто можна чітко сказати, що відсоток новачків зменшується

 • За показниками нових користувачів, звісно, лідирує пошуковий трафік. Це доволі логічно, зважаючи на той факт, що більшість людей, які приходять з рідера/соціальних мереж – це лояльні читачі, які давно читають блог.

  Сам по собі пошуковий трафік досить якісний. Про це я писав у статті: http://blogosphere.com.ua/2010/12/16/quality-of-search-traffic/

 • Так, звичайно – нові користуваачі вперше можуть потрапити не тільки з пошуку.
  А з другого боку – і вдруге такі користувачі можуть також зайти і вийти )
  тому все-таки дивитися по джерелах буде трошки актуальніше )

  Глянув щойно динаміку “нових відвідувачів”. Реально показник ріс до Нового року, а після 1 січня почав спадати. Це якщо брати помісячно…
  При чому загальна відвідуваність поступово росте.
  Тому, думаю, суттєва частина новачків повертаються знову.

 • в мене теж пошуковий трафік чуть менше 50%. Особисто для мене найцінніший показник – кількість підписників, реакцій на пости (лайки, share), коментарів…


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.