Спонсор публікації:
Отличным решения для удалённого офиса станет безлимитный сервер, начни работать сразу после оплаты.
Автор фотографії:
Цінність знань полягає в їх практичному застосуванні. Саме практика перетворює інформацію на досвід. Якщо перед людиною стоїть конкретна задача – ефективність навчання, пов’язаного з її рішенням зростає у десятки, а можливо – навіть сотні разів.
Якби в рамках університетської програми хтось спробував навчити мене працювати з вордпресом чи здійснювати SEO-оптимізацію – на це пішли б місяці і не факт, що після навчання щось залишилося у голові. Захопившись же ідеєю створення блога, я вивчив систему WordPress за кілька днів, а для того, щоб розібратися з її встановленням та налаштуванням, вистачило кількох годин.
Інтернет – надзвичайно потужний навчальний інструмент. Володіючи елементарними навичками пошуку, можна отримати практично будь-яку інформацію і перетворити її спершу на знання, а потім і на досвід. І саме блоги – це той носій, який може перетворитися на своєрідний “навчальний заклад” для ваших читачів.
Що шукають відвідувачі в блогах?
Як ви думаєте, чому ваш блог читають? Що відрізняє вас від мільйонів інших авторів? Після довгих роздумів ви швидш за все прийдете до цілком закономірного висновку, що унікальним ваш блог робить особистість автора – тобто ваша. Але найголовніше – ваш унікальний досвід.
Очевидно, що самої по собі унікальної особистості замало, щоб блог став популярним. Як би там не було, дуже незначній кількості відвідувачів цікаві персонально ви. Їх мало турбує, хто ви такі і чим ви відрізняєтесь від інших – але вони люблять отримувати від читання цінність. І цією цінністю є не що інше – як знання.
Якщо ви публікуєте корисний контент та ділитесь досвідом – люди починають проявляти до вашого блога (а потім і до вас) реальний інтерес. Варто зрозуміти це – і ви почнете приваблювати увагу.
Основна ціль блога – дати аудиторії інформацію, якої вони раніше не мали. Розповісти про те – чого вони не знали. Навчити їх!
Можливо, тому кожен з моїх улюблених блогів є своєрідним навчальним посібником на ту чи іншу тему?
А як ставитесь до навчальних блогів ви?
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)