• Ух вже ці тролі. Гришковец через нехороші коментарі з ЖЖ пішов. Блог без коментарів, як на мене, – не блог.

 • Блог без коментів – це сайт. І нічого в цьому поганого нема.

 • Блог без коментів – не блог. 🙂 Веб 0.0 , як казала колись одна моя знайома…
  А сайт – це взагалі узагальнююче поняття: інтернет-магазин, портал, форум, “візитка” компанії – це також сайт.

 • Про Гришковця не знав. Взагалі, у мене складається таке враження, що люди, які не “виросли в інтернеті”, більш чутливо ставляться до бруду в коментарях. А шкода… Бо могли б ділитися багатьма цікавими речами, а не роблять цього через тролів.

 • мав сказати статичний сайт:) Електронна книжка. Колись замість коментів використовували гостьову книгу. Веселі часи були. А спамерів як багато було :))

 • Анонім

  у мене за весь час був один такий коментатор (не знаю, чи називати його тролем) – систематично писав неприємні речі під виглядом критики (хоча насправді просто необгрунтовані хамські вигуки). я чомусь відчувала, що це хтось зі знайомих))))))) вчора залізла в діскас, натиснула на кнопочку “шукати” біля того коментатора і знайшла усі коментарі з його айпі-адреси. виявилося, що це все писала дійсно знайома людина 🙂 і чого оце людям спокійно в неті не сидиться? під час очної зустрічі люди точно не такі гнівні)))))

 • Давно помічено, що в інтернеті у людини виникає якесь необгрунтоване відчуття “нереальності” того, що відбувається. Тому цілком приємні люди у повсякденному житті можуть перетворюватися на тролів в інтернеті. Можливо, таким чином вони компенсують якісь власні комплекси…

 • Ви так говорите “тролль” немов у цьому є щось погане…

 • Зовсім необов’язково відключати коментарі. Достатньо поставити незручний плагін для коментування 😉


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.