• Я захоплююся людьми, які пишуть і говорять стисло, інформативно і ефективно по відношенню до своєї аудиторії. Проте не можу погодитися з Вами, Ярослав, що вміння добре писати чи говорити є обов’язковим атрибутом успішної людини. Багато людей, які займаються професіями далекими від спілкування з масами, можуть дозволити собі погано писати і навіть говорити, бути відлюдькуватими і трохи дивакуватими, проте вони успішні у своєму ділі. Прикладом може бути мій знайомий, директор комерційної фірми, торгує будматеріалами в районному центрі. Справу має з людьми провінції, та і сам провінціал з характерним акцентом. Діло у нього йде добре, сім’я міцна, хороша, сам він людина досить оригінальна. Проте мовою володіє добре тільки для свого середовища, не кажучи вже про письмо.
  Отож, думаю є такі професії, де не обов’язково (можливо поки що) вміти добре писати чи говорити.

 • я сам останнім часом стараюсь писати лаконічно і не можу читати довгі статті. а раніше якось було інкаше. таке враження що люди привикають до чіткості і лаконічності завдяки твіттеру та соц мережам. хоча це впершу чергу мабуть таки стосується технічних статтей. ІМХО

 • Згоден, бувають геніальні люди, в яких не склалося зі спілкуванням. Але це радше виняток із правила. Вміння ж писати в першу чергу важливе для тих людей, для яких важливе вміння комунікувати. І з розвитком комп’ютерних технологій ця навичка стає дедалі більш важливою і вважається перевагою, скажімо, при прийомі на роботу.

 • На цю тему була чудова стаття у Миколи Костиняна: http://380971958410.org.ua/kontent-shvidkiy-i-povilniy/
  Насправді, кількість інформації в мережі настільки велетенська, що люди змушені “сканувати”. По собі помічаю, що все рідше “вчитуюся”. Хоча це значною мірою залежить від цінності та цікавості матеріалу. Трапляються автори, яких читаєш вдумливо від першого речення і до останнього, а іноді перечитуєш…

 • практично з усім згідний. але іноді такий хаос у думках, що коли вже другу сторінку статті дописую, дивлюсь на все це з критичної точки зору і розумію, що написав повний “брєд”. а інколи пре з написанням, тому завжди намагаюсь опубліковувати найкращі статті

 • Pingback: Навчилися говорити? Навчіться програмувати! | Українська блогосфера()


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.