Спонсор статті:
Качественная широкоформатная печать плакатов удовлетворит самый требовательный полиграфический вкус!
Розмірковуючи над перевагами від ведення блога, прийнято говорити про створення спільноти, можливість викладення своїх думок, розвиток персонального бренду і навіть монетизацію. Втім, мало хто згадує про те, що ведення блога – це ще й чудовий спосіб розвинути свої письменницькі навички.
Звісно, всілякі там Twitter-и та Facebook-и також тренують вміння викладати свої думки на письмі. Але самі подумайте, наскільки більш ефективним є написання повноцінних (нехай навіть коротких) статей, порівняно зі 140-символьним форматом Твіттера чи коментоподібним форматом Фейсбука.
Тим не менше, разом з розвитком сфери інформаційних технологій, людські комунікації все більше переходять у текстовий формат. Інтернет дозволив замінити левову частку телефонних розмов та особистих зустрічей на спілкування через електронну пошту, сервіси миттєвих повідомлень, соціальні мережі та блоги.
Ваше вміння “писати” – тобто доносити суть вашої думки – сьогодні стає не менш, а можливо навіть більш важливим, ніж вміння говорити.
Вміння писати сьогодні – це загальна, а не спеціальна навичка. Володіти нею повинні люди всіх професій: секретарі, архітектори, дизайнери, програмісти, маркетологи, спеціалісти з продажу та фінансисти – а не лише письменники, журналісти та блогери. Вміння писати на даному етапі розвитку інформаційних технологій – це базова навичка. Це як вміння ходити – обов’язковий атрибут кожної людини.
А ось вміння добре писати – це вже перевага, яка може бути вигідною і навіть прибутковою для людини, яка переймається власним розвитком.
Хороший письменник не той, хто не робить граматичних та пунктуаційних помилок, а в першу чергу той, хто вміє “розмовляти на письмі” – тобто переконливо доносити до читачів свою ідею та точку зору.
Більше того, письмо допомагає самим авторам структурувати інформацію та краще розібратися в ній. Вміння добре писати – показник того, наскільки організованою є людина; чи здатна вона впорядкувати, систематизувати і подавати інформацію так, щоб іншим було легше її зрозуміти. Ви не знаєте, що саме ви знаєте, до того часу, поки не виразите цього на письмі.
Особисто я дуже люблю публікації і завжди підписуюся на ті блоги, де інформація викладена лаконічно і при цьому максимально наповнена “цінністю”. Від таких статей неможливо відірватися, бо кожне наступне слово збагачує вас, доносить нову корисну ідею та розширює горизонт знань.
Мрію, що й мої статті рухаються в напрямку до цього ідеалу.
Схожі записи
Якщо вам сподобалася стаття, буду вдячний за її підтримку у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Google+ та вКонтактє)
Pingback:Навчилися говорити? Навчіться програмувати! | Українська блогосфера ()