• Я GGL терпіти неможу через того бота, що перевіряє виконання завдання і дебілів замовників, котрі ставлять про два зовнішніх посилання. В блозі є декілька лічильників, кнопок, банерів – і це все індексується як порушення. Відмовився від використання тої єбланської системи ггл.

 • Завжди можна відмовити рекламодавцеві, який вимагає те, на що ти не згоден. А лічильники, кнопки і банери (якщо тільки це не рекламні банери, за які тобі платять) легко закриваються тегами noindex і nofollow.

  Мій досвід співпраці з GGL досить позитивний (хоча було кілька конфліктних ситуацій, які я вирішую просто – відмовляючись від пропозиції, яка мене не влаштовує). Насправді, з Блогуном проблем трохи більше. Але й там завжди можна знайти адекватних рекламодавців. Головне – сприймати їх за людей, а не за ботів. І більше спілкуватися особисто, пояснюючи, чому ти не можеш виконати ті чи інші їхні вимоги…

 • зате в ГГЛ ціни одні з найвищих. І купити можна дешевше, якщо пошукати. А щодо теми: до цієї системи мені ще далеко…де його взяти ті 30 тиц та 1 пр? ехх…чому я не почав цим займатись раніше

 • Анонім

  а чи може вебмайстер обирати тематику реклами у Сетлінксі? чи можна коригувати текст реклами, якщо він не сподобається? мені до тих показників ще далеко, але питаю на майбутнє 🙂

  бо едсенс мене дратує: варто лише у тексті вжити слово “український”, як у контекстних рекламках починає мількати “ukrainian girls”, “date in Ukraine” і все таке. не хочу такої реклами в себе :/

 • noindex – це порушення коду лічильника 🙂

 • Якраз у AdSense, наскільки мені відомо, можна блокувати небажану рекламу. А у біржах лінків (принаймні Setlinks) можна вказати фільтри (списки небажаних слів) – і реклама з такими словами автоматично не пропускатиметься. А ще завжди є пре- або постмодерація – тобто можна просто видалити небажану рекламу.

 • В якому сенсі? Лічильники забороняють користуватися ноіндексом? Тоді до біса такі лічильники! Чи код лічильників не працює? Тоді ти щось неправильно робиш… 🙂

 • якщо почитати правила всіх лічильників – то тамє заборона втручатися в код:)

 • Скористався твоїм рефом:)) Роблю експеримент.

 • К чёрту такие счётчики! Нафига они нужны? 🙂 Вон есть Hit.UA, I.UA, там никто тебе ничего не говорит.

 • Залежно, що вважати “втручанням в код”. Як на мене, втручання – це зміна коду таким чином, що впливає на його коректну роботу (наприклад, накрутка показників). А тег noindex який може знаходитися далеко поза межами коду лічильника, – на роботу ніяк не впливає і втручанням вважатися не може.

  Рекламодавці, які розміщують постові, також зазвичай вимагають, щоб код посилання не змінювався. Але це не означає, що ви не можете вставити туди параметр target=”_blank” (відкривати посилання в новому вікні)

 • ага:)

 • загалом це все менше зло, порівняно з лінню і бажанням не заморочуватись 🙂 ну і хіба чесно на момент перевірки закривати лінки, а після перевірки відкривати їх?:))


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.