• ти диви!
  треба якусь штуку пустити шоб автоматом відсилала ті скарги:)
  але дійсно свинство – та постав уже того лінка і шукай копійок з трафіку, чо пискувати

 • You lose.

  не хочется вас огорчать, но в бан Яндекса мы попали не по вашей причине ,а из-за большого количества продажных ссылок.

  что касается Гугла страницы вылетели так , как некоторые статьи были удалены с сайта.

  Войну вы проиграли.

 • Бачите, як співпало 🙂

  А якщо серйозно, невже справді прибуток з блога, наповненого скопійованим контентом, виправдовує час та зусилля (нехай навіть мінімальні) витрачені на переклад, чистку та публікацію статей? Особливо в світлі того, що пошуковики напряму говорять про більш жорстке відстеження та песимізацію неунікальних матеріалів (а автоматичний переклад дуже легко ними ідентифікується).

  Білі проекти з авторським контентом, звісно, вимагають більше зусиль (іноді – незначних фінансових інвестицій). Але це ресурс, який буде давати віддачу завжди, а не до тих пір, поки його не забанять пошуковики. А бан сплога – це питання тільки часу.

 • pacific

  Попробовали что-то новое для себя . Опыта не было не знали как раскручивать и зарабатывать , сейчас конечно знаем, но уже поздно. Да и не моё это дело. Я веб-дизайнер и блогерство не моя вещь =)

 • Armid

  Читал уже несколько ваших статей на эту тему. Как же автор любит упоминать слова “своровали, украли, на мне заработали”. У меня вот такой вопрос. У автора дома винда, фотошоп, антивирус, игрушки и все остальное. Лицензия?

  Поймите. Интернет изначально задумывался как свободный источник обмена информацией. Почитайте интервью создателей. На википедии вроде ссылки есть.

  Мой вам совет. Пишите статьи и не парьтесь. Поисковики сейчас слишком умные. Они сами определят вас как первоисточник.

 • Хіба те, що незаконна практика набула широкого розповсюдження в інтернеті, означає, що відтепер на неї потрібно заплющувати очі? Скажіть, ви проігноруєте крадіжку вашого автомобіля тільки тому, що в принципі машини крадуть часто?

  Я на 100% згоден, що інтернет повинен бути вільним джерелом обміну інформацією і вже висловлював свою точку зору щодо цього, наприклад, у цій статті: http://blogosphere.com.ua/2011/03/10/about-paid-content/

  Але у випадку з копіпастом матеріалів (особливо, коли статті копіюються в промислових масштабах) йдеться не про те, щоб заборонити всьому інтернету користуватися інформацією. Навпаки, як і кожній людині, мені приємно, що мою працю оцінили і вважають її достатньо цікавою/корисною для перепублікації. Внутрішній супротив викликає інше: бажання сплогера присвоїти собі авторство статті.

  Інакше кажучи, мені не шкода тексту чи літер на “папері”. Але якщо хтось хоче скористатися (в даному випадку з очевидною вигодою для себе) плодами моєї праці – він повинен поставити посилання на оригінал. В іншому випадку він краде не статтю… – він краде авторство. І більш, ніж наївно, виправдовувати таку поведінку “відкритим інтернетом”.

  А пишу (і буду продовжувати писати) я про це тому, що не хочу, щоб розчаровані та менш наполегливі в питаннях боротьби з копіпастерами автори опускали руки. Повірте, я б знайшов спосіб встановити справедливість навіть якби не писав про це у блозі. Але такі статті допомагають іншим авторам, чию працю також спробували присвоїти. Зрештою, ви ж самі щойно сказали, що інтернет – вільне джерело обміну інформацією, – а значить інші люди також повинні мати доступ до інформації, як відстояти свої права.

 • Armid

  Ну вам відніше. Дякую за вашу відповідь.

  Я не сперечаюсь, коли копіпастять контент без посилання, це неприємно.

  Але я відношу себе до open source руху, та вільного обміну інформацією.

  Тому мені все одну якщо з мого блога будуть копіювати контент.

  Але якщо вже так захищати свій контент, то самому потрібно бути чесному з розробниками. Бо коли я починаю питати, а у вас ліцензійний софт вдома встановлено? Всі не знають що відповісти. А це теж крадіжка, та ще й в набагато більшому розмірі.

  Все таки як у вас з цим ділом?

 • Я теж “ЗА” вільне розповсюдження інформації, але “ПРОТИ” присвоення авторства. Так що, думаю, тут ми з вами сходимося у поглядах. Якщо хтось хоче перепублікувати статтю – будь-ласка. Я тільки радий, що її побачить більше людей. Єдина вимога – посилання на оригінал.

  Що стосується піратського софту, то повірте, це неоригінальне питання в таких дискусіях. Мені доводиться часто чути його, коли заходить мова про авторські права. І це безпрограшний варіант (питання, на яке неможливо відповісти заперечно), адже в Україні всі (повторюся ВСІ) люди хоча б раз користувалися піратськими програмами, дивилися піратські фільми чи слухали піратську музику.

  І знаєте чому? Тому що вони нічого не порушують! В Україні користування піратською продукцією не карається законом (карається розповсюдження). А ось присвоєння авторських прав – це цілком підсудна стаття. Присвоєння авторства заборонене законом, а не лише етичними нормами.

  Взагалі, тема розповсюження тиражованих матеріалів в інтернеті дуже цікава, але дуже дискусійна (до речі, хороша тема для статті). Тут мені імпонує концепція Open Source та Free License. Тому на ваше питання я відповім так: “Якщо у мене є можливість скористатися офіційно безкоштовним софтом – я завжди ним користуюся”. Але чи доводилося мені користуватися піратськими матеріалами? Так! Як і Вам і будь-якій іншій людині в Україні.

  Сподіваюся, що з дорослішанням нашої інтернет свідомості піратства стане менше. Але більше вірю в те, що правовласники змінять концепцію монетизації.

 • Pingback: А ти користуєшся піратською віндою? | Українська блогосфера()

 • та ладно, не видумуйте, а то дуже дивне співпадіння. Сайт забанили явно через скарги.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.