• У мене є давня мрія – створити тематичний блог. Спочатку думав вибрати тему, яка не дуже цікавить мене, та здавалася прибутковою. З часом, великою мірою під впливом Вашого, Ярослав, блогу вирішив писати про те, що цікавить мене найбільше, спробую поєднати своє захоплення і монетизацію майбутнього блогу. Дотепер пам’ятаю слова з якогось посту Вашого блогу про те, що якщо блогер дає якісний, корисний продукт світу, то це = високій відвідуваності блогу через якісний контент = дохід з блогу ( при умові грамотого просування блогу, звичайно). Переконався, що написати якісну, хорошу статтю навіть на цікаву мені тему не просто, інколи це виливається в цілий творчий процес, визрівання думки, а що там говорити про нецікаві теми. Так що дякую Вам за хороший блог! Я тут багато чому навчився і продовжую вчитись!

 • Приємно читати такі коментарі 🙂

  Дуже важливо любити те, чим займаєшся, інакше не зможеш підтримувати свій запал довго. А гроші, насправді, дуже поганий мотиватор. Навіть якщо на перших порах здається, що були б гроші – і можна робити що завгодно!

 • Не зовсім погоджуюсь з коментарем Мирослава. Перший мій блог був тематичний – тематика мене цікавила, потенціал був. Але з часом запал пропав. Тією тематикою я цікавлюся, але цікавлюся періодами…якось так. А от потім побачив доцільність завести загальнотематичний блог – без усіляких рамок. І це мені набагато більше подобається! Це не обмежує мене в написанні постів, я завжди можу написати про те, що мене цікавить у цю хвилину, а в наступну я вже забуду про це. Мабуть, такий вид ведення блогу не дуже прибутковий, але мені це подобається, і я не ставлю ціль заробити на блозі з перших же місяців

 • Декілька переваг тематичного блогу, цитую з http://blogosphere.com.ua/about/#comment-44030 :
  1.Професійний розвиток в рамках вибраної ніші. Якщо ви обираєте тематичний блогінг – то отримуєте змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й самі професійно розвиваєтесь.
  2. Створення особистого (професійного) бренду та його підтримка. Ведучи тематичний блог, ви зарекомендовуєте себе, як професіонала у вибраній тематиці. Що довше часу ви працюватимете над блогом – то більша аудиторія знатиме вас і звертатиметься до вас за порадою.
  3. Створення спільноти. Ведучи блог, ви збираєте найбільш активних учасників своєї ніші на власному ресурсі, що дозволяє вам не лише спілкуватися з однодумцями та розвиватися разом з ними, але й поволі накопичувати базу корисних знайомств, які обов’язково стануть в нагоді.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.