• я за традиційну систему коментування

 • Мені як початківцю цікаво було б, якби Ви навели аргументи, обґрунтували своє твердження.

 • Letrodectus

  мені теж традиційна система більше до вподоби 🙂

 • У Disqus за 2 місяці користування я виявив два незначних мінуси:
  1. Сайт трішки довше вантажиться (точніше, сайт вантажиться швидко, а от система коментарів довантажується ще 1-2 секунди). Втім, цей недолік настільки незначний, що ним можна знехтувати. Тим більше, що швидкість інтернету постійно зростає.
  2. Неможливо дати лінк з віджета на конкретний коментар. Як на мене – це дрібниця.

  Тоді як переваг набагато більше – про них я писав тут: http://blogosphere.com.ua/2011/02/22/disqus-for-wordpress/

  Не бачу особливих причин продовжувати користуватися традиційною системою. Хоча чимало блогерів віддають їй перевагу. Але я поки що не знаходжу іншого пояснення, ніж звичка/страх змін.

 • традиційна, але джумлівська рулить! 🙂

 • Я за Disqus. Все чітко згруповано, можна подивитись профіль… Стандартна система хіба що з можливістю підписки на відповіді (інакше забуваєш, що і де коментував)…

 • Суттєвий недолік нової системи коментарів — її чутливість до деяких броузерів. Маю на увазі Оперу 9, якою користуюсь, і з якої тепер узагалі неможливо надіслати коментар: при увімкненому джаваскрипті блок коментарів не відображається зовсім, при вимкненому їх можна лише читати. Так, це криво зроблений і морально застарілий броузер, але регулярно користуватись чимось новішим і важчим я найближчим часом не планую. А отже, від коментування в цьому блозі доведеться відмовитись.

  Якщо вибирати між легкою стандартною системою коментування WordPress та важким, броузер-залежним і джаваскрипт-залежним Disqus, мій вибір — на користь першого варіанту.

 • Не знав, що у Disqus проблеми з оперою. Потрібно буде потестувати. Якщо дійсно так – то це великий мінус розробникам Disqus.

 • майже ніхто в світі оперою не користується

 • У себе я поставив Disqus. В мене є ідеологія: блогосфера потрібна бути в одночас розподіленною (не бути на одній платформі накшталт ЖЖ) і бути зв’язаною. Ці дві мети протирічать одна одній, але система Disqus задовольняє обом вимогам.

  Доречі, в себе я написав пост у якому перелічив 100 сайтів та блогів які використовують Disqus: http://rotozeev.net/page/100-sajtov-ispolzuyushhix-disqus-dlya-kommentirovaniya


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.