• Анонім

  написав оповідання на тему такої “відвертості”, але в іншому контексті) кому цікаво, запрошую на http://counterpropaganda.in.ua/?p=330
  прошу не розцінювати коментар як спам.

 • Прочитав. Стиль у Вас неймовірний! Але для сприйняття досить складний. 🙂

 • Анонім

  дякую:)

 • Дякую за чергову актуальну статтю, Ярослав! Так складається, що “я не такий як усі”, а більшість людей з мого оточення, в тому числі моя “дорога родина” намагається мене “виправити” 🙂 Це добряче дошкуляє. Я маю намір завести тематичний блог про одне із моїх захоплень. З одного боку хочу писати під псевдонімом, справжнім залишити тільки ім’я. З другого боку коли читаю блогера, який пише під псевдо, то мене не залишає враження, що такий блогер щось втрачає. Цікаво, що Ви думаєте про блогерів, які пишуть під псевдонімом?

 • Залежить від цілей і від того чи є що приховувати. Якщо людина хоче розвивати свій бренд в інтернеті та позиціонувати себе як експерта в певній сфері то писати під псевдонімом не вийде.

  На моїй пам’яті всі люди, які писали під псевдонімами, як правило робили це через стереотип, що в інтернеті “страшно” вказувати своє справжнє ім’я. Обгрунтувати це ніхто не міг.

 • Зрозуміло. Дякую!


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.