•  Здається, що ти вже писав про це і не раз. Якось стаття швидко закінчилась. Тільки ввійшов у смак і тут обривається матеріал.

 • у мене коменти розпорошуються по соцмережах :/ пробую вимикати коментування у ЖЖ (де анонсую оновлення сайту) – то тоді не пишуть ні на сайті, ні в ЖЖ. а ще, мені приходить багато скарг на Disqus – люди просто пишуть, щоне можуть залишити коментар :((( певно, якщо людина пару разів спробувала написати коментар, а він не поставився, то вона більше не буде пробувати… 

 • також хороший спосіб залучати коментаторів – самому коментувати чужі блоги. тоді є ймовірність, що блогер зайде і на ваш блог і залишить коментар 🙂

 •  так, коментування блогів спорідненої тематики, дуже хороший спосіб розширення власної спільноти. Крім того – це ще й можливість залучити трафік на сайт.

 •  Звісно, навряд чи люди будуть “боротися” з системою коментарів для того, щоб залишити свій відгук. Я й сам так перестав коментувати кілька блогів. Але з Disqus це ніяк не було пов’язано.

  Більше того, знаю одного блогера, який замість того, щоб банити тролів та неадекватів, встановлює їм капчу. Тобто люди, які залишають “погані” (з його точки зору) коментарі, змушені ввести спочатку 4-буквенну, потім 10-буквенну, а потім 20-буквенну капчу. 🙂 Цікавий спосіб покарати за неадекватність.

 •  Кстати, очень важно при этом, чтобы пользователи получать комментарии на мыло. Я лично не могу найти время проверять все, что мне интересно, поэтому всегда подписываюсь. А если такой фишки нет, то 80-90%, что я больше на блоге не появлюсь именно в этой ветке.

  Разве что инфа суперэксклюзивна и есть только там и я не решил проблему.

 •  Це справді дуже важливо. Раніше я рідко підписувався на коментарі гілок, які коментують, але зараз постійно використовую цю функцію. На щастя, всі сучасні системи коментування передбачають таку можливість.


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.