• Спасибо за полезные рассуждения. Как думаешь, Ярослав, какой потолок по заработку у блога вида “О чем хочу, о том и пишу” ?

 • Все, що я можу сказати на цю тему – мої особисті припущення. Але, якщо подумати логічно, то блоги “про все” також можуть бути цікавими. І якщо авторові вдасться створити такий блог – на нього будуть з’являтися лінки, статті будуть ретвітити і лайкати – а значить будуть зростати пошукові показники. Що, в свою чергу, робить можливим монетизацію таких блогів через постові/біржі лінків. Єдиний мінус, на нетематичні блоги навряд чи звернуть увагу рекламодавці, які розміщують банери. Якщо тільки у такого блога не 10 000+ щоденних відвідувачів. Тож максимальний прибуток буде коливатися десь у районі $300-400.

  P.S.: я говорю про україномовні блоги.

 • Заробити можна, але треба давити кількістю, тобто писати кілька записів на день у свій блог. Правда і блог з мінімальними пузомірками треба мати.

 • пів року старань і я вже непогано заробляю зі свого тематичного блогу. і 100-200 баксів в місяць мені наразі достатньо. можливо зроблю ще кілька проектів, але часу не вистачатиме…

 • С Ярославом согласен, по поводу возможностей по прибыли с личного блога и новостного проекта. А вот все-таки мне мега-интересно, сколько максимум можно заработать с личного блога? Наверное, так сказать нельзя, пока сам не попробуешь… 

 •  Мої відчуття і досвід підказують, що на рекламній монетизації блогів таки можна заробити пристойні гроші, але для цього до них потрібно ставитися як до медіа-видань. Інакше кажучи, забути про себе і працювати виключно на читача. Дбати про трафік і жертвувати менш популярними (нехай навіть більш цікавими для вас особисто) матеріалами на користь тих, які принесуть трафік. А трафік в рекламній монетизації – це “наше всьо”.

  100% погоджуюся.
  Ярославе, розкажи на чому саме ти доходив до 600$  в місяць. Не те щоб я не вірив, просто дуже хочеться знати як? Для мене це досить велика сума, і мені дуже цікаво, яким чином можна мати з блогу 600 баксів.
  І ще ти написав що зараз заробіток значно меньший. Чому він зменьшився? Невже блог втратив позиції?

 • $600 були можливими завдяки біржі лінків Xap, яка в найкращі часи приносила більше $400. Інше – це були постові і Sape. Якщо цікаво – ось моя стара стаття про Xap

  Це було ще до економічної кризи. Після її ж початку прибутки від бірж сильно впали (багато оптимізаторів суттєво “порізали” свої бюджети плюс самі біржі знизили ставки для вебмайстрів). Приблизно тоді блог частково втратив свої пошукові показники (все-таки занадто зловживати біржами не варто), які повернулися тільки через рік.

  Зараз для оптимізаторів з’явилося багато нових інструментів. Зокрема, вони активно використовують соціальні мережі. Тому прибуток від бірж лінків вже не той. Але до сих пір він складає значну (до 50%) частину прибутків.

 • Зрозуміло. Я почав вести блог вже після кризи, і через те не застав тих часів.

 • Мене трішки лякає знак “$”. Це долари чи гривні?

  P.S. Вибачте за дурне питання.

 • долари

 • Bogdan Dub

  Російськомовний блог за потенціалом у 5.2 рази прибутковіший за україномовний.
  А англомовний у 6.4 прибутковіший за російськомовний. 
  http://swinomatka.wordpress.com/2012/05/01/%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D0%B2-5-2-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%88%D0%B8%D0%B9/

 • nakablychkah

  Та і я зробила помилку. Відкрила україномовний сайт http://nakablychkah.com.ua/ . Але бачу, що дійсно російськомовна аудиторія більша


The Gamest Studio    Блог про інформаційні технології

    Реклама на Українській блогосфері

Опитування

Скільки ви заробляєте на блогах?

 • Поки що нічого не заробляю (46%, 88 Votes)
 • Не заробляю на блогах і не планую (25%, 48 Votes)
 • Більше $1000 (8%, 15 Votes)
 • До $30 на місяць (6%, 11 Votes)
 • $30 - $100 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $300 - $1000 на місяць (5%, 10 Votes)
 • $100 - $300 на місяць (5%, 9 Votes)

Total Voters: 191

Loading ... Loading ...
Welcome to Jar of Games - best free flash games portal

"Українська блогосфера: Блог про блоги у яскраво зелених тонах" допомагає блогерам-початківцям зробити перші кроки на шляху до створення, просування та розвитку свого власного блога. Швидке зростання популярності сервісів мікроблогінгу та соціальних мереж, таких як Twitter та Facebook позитивно вплинуло і суттєво спростило розвиток автономних блогів, які були й залишаються потужним інструментом особистого просування.

Якщо ви все ще вагаєтесь, чи потрібен вам автономний блог, "Українська блогосфера" спробує дати відповідь на це запитання. Розпочати знайомство зі світом блогінгу я б радив зі статті "Кому і навіщо потрібен блог". Наступним кроком стане вибір платформи.

Якщо ви, як і я у свій час, зупинилися на системі управління контентом Wordpress, то фактично всю необхідну інформацію знайдете у розділі "Як створити блог".

Окрім цього вам швидш за все здадуться цікавими статті:

Власний тематичний блог дасть вас змогу не лише ділитися своїми знаннями та досвідом із колегами, але й професійно розвиватися, завжди перебуваючи "на гребені хвилі". Хороший блог завжди збирає навколо себе тематичну спільноту та сприяє утвердженню автора, як експерта у вибраній ніші. Сьогодні провідні блогери дорого коштують, адже саме блог стає їхнім найбільш переконливим резюме при прийомі на роботу. Особливо, якщо такі автори пишуть на фахові теми. Окрім того, тематичний блог сам здатен перетворитися на бізнес і почати приносити прибуток.

Якщо ви давно розмірковували над можливістю створення власного блога, сподіваюся, "Українська блогосфера" стане саме тією "точкою входження" і тим ресурсом, який перетворить мрію на реальність. Не забудьте підписатися на оновлення "Української блогосфери", щоб отримувати свіжі статті через RSS-рідер або безпосередньо на пошту.